1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-17, 18:56   Temat: misiak - komentarze
Misiak czytałam na merytorycznym. cieszę się z tobą i pozdrawiam.
Magda
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-10, 15:55   Temat: misiak - komentarze
Misiak, i co załatwiłaś?
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-16, 13:43   Temat: misiak - komentarze
Misiak, moja mama była w hospicjum jakoś po pierwszych chemiach. Onkolożka od razu zasugerowała żeby się zapisać.
Ciężko mi było też mamę przekonac do hospicjum. Była pielęgniarką, więc wiedzę miała większą niż inni na ten temat. Właściwie była przerażona. Prosiłam ją delikatnie przez dłuższy czas, powtarzając że hospicjum to nie koniec, że to jakiś etap w chorowaniu, że to nie na zawsze ( choć wiemy że niestety jest inaczej)a jest możliwość przyjazdu pielęgniarki czy lekarza na telefon, gdy coś się dzieje. Nie ukrywam, że rozmawiałam najpierw z pielęgniarką która miała do mamy przyjeżdżać, ona na pierwszej wizycie dokonała chyba cudu, bo mama zgodziła się od razu ( takt, wrażliwość, profesjonalizm tej kobiety zrobił swoje).A pielęgniarka przychodziła do domu pobierała mamie krew i oddawała do laboratorium, mama nie musiała iśc tam osobiście.Poza tym lekarz przychodził co 2 tyg i wypisywał leki, badał i podpowiadał gdy coś się działo. Wiem, jak trudno jest na początku, gdy pada słowo hospicjum. Pamiętam łzy mamy.... ale warto, bo to też takie zabezpieczenie dla rodziny, która czuje się bezpieczniej...
Misiak, lekarz z hospicjum może zapisywać więcej leków niż rodzinny. Poza tym w hospicjach są psychologowie, którzy też mogą pomóc choremu i bliskim.
Pomyśl o tym wszystkim.
Magda
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-12, 16:39   Temat: misiak - komentarze
Misiak, nie jesteś tu sama... :papap:
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-15, 20:55   Temat: misiak - komentarze
Misiak, u mojej mamy też niestety słabiej...
Wiesz, moja mama czasem jest taka podpuchnięta, lekarz mówi że to po sterydach.
Czy twoja mama bierze sterydy?Może to właśnie wynik brania tych leków.
Pozdrawiam i sił zyczę. Magda
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-16, 22:53   Temat: misiak - komentarze
:/pociesza:/

[ Dodano: 2013-10-16, 22:56 ]
Misiak, mam nadzieję że jutro będzie dla Twej mamy lepszy dzień.
Przytulam cieplutko.
  Temat: misiak - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-13, 23:02   Temat: misiak - komentarze
Mam nadzieję że mamie się polepszy. Dobrej nocy. Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group