1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
magdal

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-24, 16:46   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
::rose:: ::rose::
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
magdal

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-10-28, 19:19   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Renata, moja mama zawsze po chemii miała czerwone miejsce pod szyją i na polikach. Dr mówiła że to po sterydach, które przyjmuje się przed podaniem chemii. Tak reagowała zawsze na te leki i bardzo ją to denerwowało.
Pozdrawiam. Magda.
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
magdal

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-08, 20:56   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Renatko, ostatezna decyzja zawsze będzie należała do was. Nie wiem co bym zrobiła, bo jeśli nie mówić, to należy się liczyć z tym, że tata będzie miał pretensje do was o to "kłamstwo", może nie powinno się taić takich wiadomości, ale z drugiej strony....no właśnie. Rozumiem wasze rozterki, jeśli jednak postanowicie powiedzieć, to należy podkreślić, że każdy choruje inaczej, że nawet jeśli przyjacielowi się nie udało to wcale nie znaczy, że podobnie będzie z tatą. Musicie go wspierać i dawać dużo nadziei. Pozdrawiam. Magda
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
magdal

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-04-10, 20:34   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Renatko, moja mam jest po 4 cyklu chemii. Morfologia jeszcze ok, hemoglobina 9,6 a czerwonych ciałek 2,7 . Pytałam lekarki co można zrobić, by wyniki nie spadały bardziej. Stwierdziła, że szpik regeneruje się najlepiej sam, a z jedzenia polecała bardziej szpinak, sałatę, brokuły niż buraki. Ja jeszcze czytałam kiedyś o morelach, ale tych ze zdrowej żywności, czyli bez siarki dzięki której wygladają pomarańczowo ( zdrowe są brązowe ), pestki dyni . Tu na forum jest dział w którym na ten temat jest więcej-poszukaj. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2013-04-10, 20:36 ]
http://www.forum-onkologi...entow-vt164.htm
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group