1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Morfologia 4-latka
magda88

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7144

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-12-02, 09:46   Temat: Morfologia 4-latka
JustynaS1975, dziekuję, uspokoiłaś mnie :) no to czekam w takim razie na powtórkę z badań! Pozdrawiam!
  Temat: Morfologia 4-latka
magda88

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7144

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-12-02, 09:39   Temat: Morfologia 4-latka
JustynaS1975, dziękuję za odpowiedź - przepraszam za wątek nieonkologiczny, ale wolę dmuchać na zimne i biorąc pod uwagę siniaki, krwotoki z nosa i bladość skóry sumienie by mnie zjadło, gdyby po zbagatelizowaniu tego zaczęłoby się dziać coś gorszego.

[ Dodano: 2015-12-02, 09:41 ]
JustynaS1975, a bilirubina? Jest w górnej granicy normy, czy ma to związek z morfologią?
  Temat: Morfologia 4-latka
magda88

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7144

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-12-02, 09:14   Temat: Morfologia 4-latka
Z rozpędu wstawiłam wyniki badań, nie usuwając danych osobowych :( - nie umiem tego wyedytować. Mogę prosić administrację o pomoc?
  Temat: Morfologia 4-latka
magda88

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7144

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-12-02, 09:00   Temat: Morfologia 4-latka
Witam! Przepraszam, że piszę na forum o takich ,,pierdołach", ale w ostatnim czasie, jak wielu z Was, przeszłam tyle, że najmniejsze odchylenia w badaniach przyprawiają mnie niemal o zawał serca. Od jakiegoś czasu u synka widzę bladość skóry, łatwo pojawiające się siniaki, częste biegunki, bóle stawów (zganiałam to na bóle wzrostowe), częste infekcje górnych dróg oddechowych. Wczoraj wykonałam u synka badanie krwi i nie ukrywam, że morfologia nie bardzo mi się podoba, zwłaszcza leukocyty. Dodam, że dieta dziecka jest mocno urozmaicona i nie brak w niej owoców i warzyw, którymi się zajada. Dzwoniłam do lekarza prowadzącego, powiedział, że należy w przeciągu następnych 3 tygodni powtórzyć badania i jeżeli WBC będzie mieć tendencję spadkową to wystawi skierowanie do hematologa. Czy sieję panikę, czy faktycznie wyniki na coś wskazują? Jeszcze raz przepraszam za wątek nieonkologiczny.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group