1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-25, 10:13   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
rowniez dolaczam sie do tych usciskow i czekamy na same dobre wiesci....
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-19, 11:32   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta napisał/a:
Dzisiaj mija tydzień od operacji.Noga puchnięta trochę mi dokucza.Cięcie było duże,od połowy uda ,przez pachwinę do wysokości kości biodrowej.Szfów jest 50.Całe szczęście,że chłonka się nie zbiera.Ściągnięcie szfów 14 lutego w Warszawie i wtedy wyniki.Ech,to całe 3 tygodnie.


Berto glowa do gory!!! Bede Cie wspierac swoja modlitwa zeby wszystko bylo OK. a 3 tyg zleca szybciej niz myslisz. Sama wiem cos na ten temat. I wiem ze czekanie jest przerazajace!!!
Tym czasem wracaj do zdrowia. Zycze pomyślnych wiadomosci i duzo duzo zdrowia!!! _itsme_
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 10:05   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o napisał/a:
trzymaj się ciepło - i szybciutko dochodź do sił - teraz musi być już tylko lepiej. Trzymam kciuki ze wszystkich sił. :uhm!:
pozdrawiam


dolaczam sie do tych slow _itsme_
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-15, 17:29   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berto trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK. |uscisk|
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-02, 11:23   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta napisał/a:
Niestety dzisiaj odkryłam kolejny guzek w bliźnie :-(


:-( Berto jestesmy z Toba. _itsme_

Berta napisał/a:
Zaczyna się moja wyprawa do Warszawy nieciekawie-pociąg już w Krakowie będzie miał godz. opóźnienia {jakiś wypadek koło Zakopanego} :uuu:


nie ma zlych znakow, nie wolno tak myslec...opoznienia pociagow to normalka!!!
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-22, 17:13   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
dobrze ze tak szybko, 2 stycznia tuz tuz. trzymamy kciuki.
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-21, 13:29   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta napisał/a:
teraz to mogę :mur: sama sobie.Cośtam mnie czasem kuło i rwało w pachwinie ale tak było od dawna i podczas kontroli nic nie było widać więc trochę to zbagatelizowałam.A kiedy poczułam ogromny węzeł pognałam do lekarza i po 2 tygodniach byłam po operacji.


Berta nie zalamuj sie Kochana, trzymamy kciuki za Ciebie.Jestem duchem z Toba. :tull:
Pytam Ciebie o oznaki poniewaz od kilku dni mam obolale wszystkie wezly chlonne, byc moze to oznaka przed jakas choroba...albo jakis inny zly znak.Boje sie troche.

[ Dodano: 2011-12-21, 16:47 ]
Berto mam jeszcze 1 male pytanie do Ciebie - jakie mialas Clark i Breslow w 2005 roku? czy to byl 1.5 mm Breslow i Clark 2???
jakiez to dziwne ze po takim czasie to 'g...o' potrafi sie wznowic....szok!!!
badz dobrych mysli i walcz :trtd:

[ Dodano: 2011-12-21, 16:48 ]
przepraszam chcialam napisac breslow 1.5 mm i clark 3.
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-20, 19:37   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
byc moze to pytanie jest nie na miejscu (przepraszam ze pytam)ale chcialabym zapytac czy mialas jakies oznaki /przeczucia ze masz przerzuty do wezlow??? czy bylo cos co Cie zaniepokoilo??? jakis bol???

Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki za Ciebie. _itsme_

[ Dodano: 2011-12-20, 19:43 ]
i jeszcze zapomnialam zapytac jakie sa dalsze kroki w leczeniu???
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
madzik-d

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133300

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-15, 12:22   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
ja rowniez trzymam kciuki i jestem z Toba. |przytula| |przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group