1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
madzik-d

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 47434

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-17, 22:41   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
No prosze, nie bylo mnie prawie 2 tyg na forum i czyta, a tu taka dobra wiadomosc, zreszta mialam dobre przeczucia, wiedzialam ze musi byc dobrze.
:brav: [hura]
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
madzik-d

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 47434

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-01, 19:38   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
recma napisał/a:
Witam :) Na początku dziękuję ślicznie za wsparcie ,jesteście bezcenni ;) .Jestem po zabiegu,bolało jak cholera :--: za mało znieczulenia dostałam ale to też moze wina tego że to jednak opuszek palca i jest bardzo czułe miejsce.Dużo krwawiło więc chcąc nie chcąc mam dwa szwy co zajmują cały kciuk.Ważne że już po i teraz tylko czekanie.....Pocieszam się faktem że robiłam między czasie dużo badań i były ok ,czegoś się trzeba uczepić jak tonący brzytwy ;) Za tydzień ściągną mi szwy a za dwa ma być wynik.Ściskam mocno i jeszcze raz dziękuję.


Jak wyniki beda dobre(a musza byc) szybciutko zapomnisz o bolu!!! zycze samych pomyslnych wiadomosci.
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
madzik-d

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 47434

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-31, 16:53   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
recma napisał/a:
Witam cieplutko.No to idę na zabieg |stres| .Nie boję się zabiegu ale to czekanie na wynik................................... :uuu: pozdrawiam

Recmo glowa do gory,bedzie dobrze,jestemy z Toba!!!
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
madzik-d

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 47434

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-12, 18:32   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
recma napisał/a:
tu w Irlandii pobiera się krew o każdej porze dnia i nocy nie trzeba być na czczo ani nic i tak moja krew była pobierana o 17-ej czyli juz byłam po nizłej dawce cukru po całym dniu praktycznie więc może stąd nie prawidłowy cukier.Jak myślicie?


witaj recma, podobnie jest w Anglii, nie maja wymogu zeby byc na czczo, czy czegos nie jesc, jak potrzebuja krew do badania to o kazdej porze dnia.
raz mialam podobnie - zjadlam sobie na sniadanie kanapke z dzemem +kakao, nie wiedzialam ze bede miec badana krew i jak odebralam wyniki kazali mi zglosic sie do szpitala bo mam starsznie wysoki cukier, kazali sie zglosic dzien pozniej na powtorke badania, wiec ja juz nie jadalam slodkiego i wyniki byly ok.

Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group