1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy zalamujecie sie czasami?
madziap

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6394

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-20, 14:10   Temat: czy zalamujecie sie czasami?
Los podarował Wam wspaniały prezent jakiego się na obecną chwilę nie spodziewaliście. Myślę, że tara ma całkowitą rację i bardzo rozsądnie wszystko ujęła. Jesteś zmęczona wcześniejszymi wydarzeniami i potrzebujesz trochę czasu, żeby się pozbierać. I myślę, że powinnaś sobie go dać. Wyluzować, wziąć sobie wolne od choroby tym bardziej, że los dał Wam taką możliwość. I nie marnuj tego czasu, bo później możesz żałować, że zamiast cieszyć się podarowanymi chwilami ty wciąż rozmyślałaś o tym co może nastąpić złego.
Jak żyć dalej? Starać się wrócić do normalności, do dnia codziennego. Chorobę odstawić na bok, starać się o niej nie myśleć. Wiadomo, że strach pozostaje, ale nie można pozwolić mu zapanować nad własnym życiem. Najlepiej jest po prostu odpychać złe myśli, gdy czujesz, że zaczynasz się w nich zatracać, starać się odwracać swoją uwagę na wszelką cenę. To działa, uwierz mi. Szkoda cennego czasu.
I uwalniaj złe emocje, to bardzo oczyszcza.
Wiem, że to trudne, ale spróbuj po prostu normalnie żyć i pozwól żyć tak tacie:-)
No i nie wymagaj od siebie za dużo, ty też jesteś tylko człowiekiem a chwile słabości to u nas normalne:-)
Więcej pogody ducha i spokoju życzę.
No i oczywiście bardzo się cieszę z tych dobrych wiadomości:-)
Pozdrawiam Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group