1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: madzia1971 - komentarze
madzia1971

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5164

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-31, 14:13   Temat: madzia1971 - komentarze
Chciałam wszystkim podziękować za słowa wsparcia.To bardzo budujące wiedzieć że jest ktoś kto napisze dobre słowo i nie czuć się tak samotnie.

ICIA-mam tyle lat co wywnioskowałaś i smutne jest że moja siostra może nie doczekać się chociażby 50 urodzin.Są momenty że naprawdę wierzę że to ona będzie pierwszą osobą która wygra tę wojnę ale są i takie chwile że siadam i płaczę z bezsilności..
Chyba wszyscy tak mamy..

ARAWIS-nie wiem jak prosić o wątek kciukowy średnio wychodzi mi poruszanie się na forum a tak w ogóle nie wiem czy ktoś będzie chciał w nim pisać?

WIOSNA-siostra jest pod opieką lekarza z hospicjum i cały czas na lekach.Niestety bardzo żle znosi plastry,ma wymioty i jest bardzo skołowana więc musiała je odstawić.
Ogólnie ma wahanie są momenty że bólu nie ma a za chwilę nadchodzi kryzys i ból wraca jeszcze większy.

Co do Zelborafu to od wczoraj pojawiła się wysypka na twarzy i kl.piersiowej,bóle brzucha nadal są i mdłości.Wysypka zaczyna swędzieć co można ewentualnie zastosować by pozbyć się tego ?

Kupiłam już wszystkie potrzebne kosmetyki plus olej lniany bo wiem że nie można stosować niczego co dotychczas.
Zastanawiam się tylko po jakim czasie te objawy się wyciszają?
I jeszcze jedno;po jakim czasie powinny być wykonane ponowne badania?
Na początku lekarz prowadzący powiedział że za miesiąc niestety gdy siostra odbierała lek na oddziale to inny lekarz wyznaczył badania TK dopiero na 1 kwietnia?
Czy walczyć o szybszy termin czy ten jest ok?
Nie chce niczego zaniedbać czasowo bo stawką jest ŻYCIE.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  Temat: madzia1971 - komentarze
madzia1971

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5164

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-30, 14:18   Temat: madzia1971 - komentarze
WIOSNA bardzo dziękuję za dobre słowa i modlitwę.Czytałam Twój wątek i wiem co przeszłaś,tym bardziej podziwiam Cię za twoją siłę i chęć niesienia pomocy.
Ja nie potrafię się ostatnio modlić,nie przychodzą odpowiednie słowa szok i niedowierzanie plącze moje myśli.
Ale dziękuję wszystkim tym którzy czytają ten wątek i choćby przez chwilę pomyślą o mojej siostrze.
W środę odbieram wyniki TK wtedy okaże się czy jest jeszcze jakiś rozsiew.
Od wtorku siostra na Zelborafie.Zaczęły się silne bóle brzucha i biegunka a do tego bóle kości bardzo się nasiliły.
Zachodzę w głowę jak jej pomóc?Przecież to dopiero początek walki.Mam nadzieję że jak lek zacznie działać to ból trochę ustąpi.Przecież nie może tak wiecznie boleć???

VIKTORIO nie myślę o tej chorobie w kategorii ;dlaczego siostra?Nie szukam winnych.Ale nie zamierzam czekać bezczynnie tylko walczyć.Nie pójdę równym krokiem z rakiem i nie będę czekać aż on nas wyprzedzi.Tutaj i teraz -to się liczy.
Nie pisz że to kara za żle obraną drogę nie możemy myśleć w tych kategoriach.
To nieludzkie.Moja siostra jest dobrym człowiekiem,kochaną siostrą,żoną ,matką i od niedawna babcią.Nigdy nie pomyślałabym że choroba jest karą..

Może nie wierzę w cuda.może nie umiem się modlić ale mam nadzieję że przed nami jest jeszcze parę lat.Nikt z nas nie jest gotowy na odejście kogoś bliskiego i dlatego chcemy walczyć.

Najbardziej zależy mi żeby siostra nie cierpiała,żeby ból dał na chwilę jej odpocząć...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group