1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
ma_ka

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103321

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 21:03   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
U nas też tak było. Jak byłam w pobliżu taty to jak tylko stęknął, odkaszlnął, coś zamruczał pod nosem ja już byłam obok z całym zestawem pytań. Tato wtedy mówił: Kamilko, czy ty aby czasem nie przesadzasz? -bardziej lub mniej gniewnym tonem. Dlatego tak sie dzieje, bo sie boimy, chcemy mieć wszystko pod kontrolą, a tak niestety się nie da.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
ma_ka

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103321

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 12:22   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Goniu, a czy twój tatuś przyjmuje jakiekolwiek środki przeciwbólowe? Mój tatuś też przysypiał na siedząco, nawet na stojąco ale brał bardzo dużo Tramalu, a to lek narkotyczny... A co do tego bólu Goniu to naprawdę wszyscy mają rację, musisz się zabezpieczyc i tatę zawczasu, napatrzyłam się na ból mojego taty, jest to straszne, oby twojego ominęło takie cierpienie. Pozdrawiam.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
ma_ka

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103321

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 16:34   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Witaj Goni, wstyd mi, ze do tej pory nie wypowiadałam się w Twoim wątku, wybacz.
Chciałam coś wtrącić co do tych opuchlizn i odrętwień palców. Wydaje mi się, ze to mogą być problemy z krązeniem. Tak miał mój tato. Oczywiście nie musi to się tyczyc was. Tak czy siak bardzo się cieszę, że u was taka radosna atmosferka, tak trzymac:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group