1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jądra z przerzutem do przestrzeni zaotrzewnowej
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17461

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-22, 11:59   Temat: Rak jądra z przerzutem do przestrzeni zaotrzewnowej
To zawsze jakiś postęp. Czekamy zatem i trzymamy kciuki.
Koniecznie daj znać, jaki wynik badania. Obyś nie musiał czekać tradycyjnych dwóch tygodni na opis.
  Temat: Rak jądra z przerzutem do przestrzeni zaotrzewnowej
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17461

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-08, 20:32   Temat: Rak jądra z przerzutem do przestrzeni zaotrzewnowej
Mimo wszystko, jeśli mógłbym Ci coś radzić, to warto ściągnąć, skserować opis poprzedniego badania. Masz do tego pełnego prawo - po prostu załóż sobie teczkę, w której będziesz miał historię choroby. Ja to rozwiązanie przećwiczyłem i teraz za każdym razem, jak mnie coś zaniepokoi, mogę to prędko rozwiązać. Serio, ściągnij ten opis, wkleisz tutaj i na pewno uzyskasz jakąś analizę porównawczą. Bardziej polegałbym na tym, co i jak zostało opisane, niż na własnej, siłą rzeczy zaangażowanej pamięci etc.
Nadto - czy badania robiłeś w tym samym miejscu? Tomograf skanuje, ale opisuje tylko człowiek. Sam miałem różne opisy, bo opisujący lekarz po prostu nie zauważył jakiejś bardzo małej zmiany itd. Warto to sprawdzić.
Jeszcze zapytam, czy Ty masz ten termin wyznaczony jako kolejną kontrolę, czy teraz, jak się zaniepokoiłeś, próbowałeś się zarejestrować po badaniu, i wyznaczono Ci termin za trzy miesiące?
Napisz też skąd jesteś, może będę mógł Ci jakoś pomóc.
  Temat: Rak jądra z przerzutem do przestrzeni zaotrzewnowej
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17461

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-08, 16:02   Temat: Rak jądra z przerzutem do przestrzeni zaotrzewnowej
verb napisał/a:
Jeśli jeszcze coś wam się nasunie to proszę, napiszcie.


Cześć,

jako że chorowałem w tej samej "branży" to spróbuję jakoś Cię uspokoić. Kluczową sprawą, o której wspominał już pan doktor, jest porównanie wyników tomografii. Jednak, co jest grandą, konsultację masz dopiero w marcu, to może tutaj przytoczyć wynik poprzedniej tomografii - i na pewno na spokojnie ktoś Ci pomoże.
Sam pamiętam swój strach o powiększone węzły - dowiedziałem się wówczas, że przede wszystkim węzły chłonne mogą być powiększone z wielu powodów, niekoniecznie, powiedzmy, onkologicznych; druga sprawa - niepokój powinny wzbudzać węzły, których rozmiar wynosi znacznie powyżej 11 mm. I tego się trzymam.
Kluczowe będzie porównanie obu obrazów - ale nie wpadałbym w panikę...
Co do hormonów - mój lekarz mówił mi, że LDH najwolniej spada. Ja też mam wciąż lekko powiększone, a operacje miałem rok temu. Pamiętam, że ten hormon spadł znacznie po operacji, a potem w trakcie chemii stopniowo, ale najwolniej z całej trójki.

Trzymaj się ciepło:-),

Ł.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group