1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jądra - nienasieniak z nawrotami
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 55789

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-08-24, 22:46   Temat: Rak jądra - nienasieniak z nawrotami
chory37 napisał/a:
No i to nie jest zwykła infekcja. Byłem u lekarza,nic nie usłyszał podejrzanego, ale na wszelki wypadek zapisał antybiotyk o szerokim spektrum działania. A więc to jednak choroba postępuje. Niestety.Byle do środy i się oddaje w ręce specjalistów od tego typa co rakiem się zwie.


Moim zdaniem Twoja reakcja jest zupełnie normalna - jesteś przestraszony i każdą "niespodziankę" traktuje z definicji jako coś związanego z zasadniczą chorobą. Byłeś u lekarza, dostałeś antybiotyk, jutro i tak będziesz badany przed przyjęciem do oddziału. Na tyle, na ile możesz, spróbuj się w sobie uspokoić.
I koniecznie - dawaj znać, co u Ciebie.
Pzdr.,
Ł.
  Temat: Rak jądra - nienasieniak z nawrotami
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 55789

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-08-20, 23:06   Temat: Rak jądra - nienasieniak z nawrotami
chory37 napisał/a:
No tak. Czeka się miesiącami na odpowiedź, a nowotwór się rozwija. Potem już jest za późno.Może właśnie im o to chodzi. W następnym tygodniu będę w COI i mam nadzieję że wszystko mi się jeszcze bardziej wyjaśni. Mam sporo pytań do lekarza dzięki temu forum.

Masz pełne prawo, ba - musisz pytać. Spróbuj się dowiedzieć szczegółów w związku z podnoszonymi tutaj wątpliwościami. Daj znać, a na pewno coś razem uradzimy.
  Temat: Rak jądra - nienasieniak z nawrotami
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 55789

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-08-18, 20:29   Temat: Rak jądra - nienasieniak z nawrotami
chory37 napisał/a:
Nie posiadam. To wysyłał mój lekarz prowadzący.

Zapytaj, czy i jeśli tak, to kto opiniował ten wniosek do NFZ. To jest, jak wiesz, dramatycznie zbiurokratyzowana instytucja, która reaguje jedynie na kolejne "pisma z pieczątkami".
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group