1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
lukaszandrzejewski

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 20758

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-03-07, 17:14   Temat: Re: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
kai napisał/a:

Cześć,
bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy. Jestem też pełen podziwu i, co tu ukrywać, zrozumienia dla Twoich działań. To, co piszesz, by jakkolwiek móc Ci pomóc, jest i niepokojąco jednoznaczne (złe rokowania, wskazania lekarzy na leczenie paliatywne) i chaotyczne (nie podajesz rozpoznania, wyników itd.).
Jak pewnie wiesz - zmiany w wątrobie, czy to pierwotne, czy pochodzące z ognisk przerzutowych, rokują źle. Jednak, by móc cokolwiek powiedzieć, trzeba znać bazę, czyli wstępne rozpoznanie. Spróbuj tutaj je wpisać. Na naszym Forum piszą lekarza, osoby mające naprawdę poważną wiedzę. Na pewno nie zostaniesz z tym wszystkim sama.

Na pewno dobrym pomysłem jest to, co robiłaś i robisz, czyli poszukiwanie nowych opinii i konsultacji. Nie chcę oceniać Twojego stanu emocjonalnego ani tego, co robisz. Mogę tylko powiedzieć, że pewnie robiłbym to samo. Poszukując, dzwoniąc, wysyłając nie robisz mamie krzywdy. W pewnym momencie będziesz się musiała zdecydować i którąś z opinii uznać za wiążącą.
Ale najpierw przedstaw rozpoznanie, ostatnie badania obrazowe i wyniki krwi. No i napisz, skąd jesteś. Spróbujemy Ci pomóc.

Ściskam,
Łukasz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group