1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-22, 11:09   Temat: nowotwór opłucnej prawej
[*][*][*]
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-22, 10:57   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Bogusiu nic w tym okrutnego. Rozumiem Cię. JA też tak miałam, z jednej strony bardzo się bałam a z drugiej wolałam żeby Śp. Tatko miał to już za sobą. Twój mąż jest już prawie po drugiej stronie. Z tego co piszesz to już długo nie potrwa. Bardzo mi przykro. Musisz być bardzo dzielna. Najgorsze przed Tobą. Jestem cały czas myślami przy Tobie. Wspieram Cię w tych trudnych momentach. _itsme_

[ Dodano: 2010-12-22, 10:59 ]
Tak strasznie mi przykro Bogusiu. Już jest z moim Tatkiem.

[ Dodano: 2010-12-22, 11:03 ]
Mój Tatko był dobrym człwowiekiem i napewno zaopiekuje się Twoim Śp. Mężem.

Jeszcze raz przyjmi najszczersze wyrazy współczucia. To trudne tym bardziej, że za dwa dni wigilia. Przytulam Cię w tym jakże trudnym czasie. :cry:

[ Dodano: 2010-12-22, 11:07 ]
Normalnie aż się popłakałam. Wszystko wrócił. Ból, smutek i żal. I pytanie dlaczego?
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-20, 10:02   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Emi jestem z Tobą, codziennie tu zaglądam i czytam. Nie piszę bo powracają wspomnienia i ból. Wiem przez co przechodzisz.
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-15, 10:29   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Ja nadal od śmierci Taty jestem przybita.. Schudłam już 8 kg. Teraz świeta bez Taty bez mamy.Wyjechala za granice. Ten rok był dla nas cieżkim rokiem i nie moge doczekać się aż się skończy.

Bogusiu życzę Wam, wytrwałości, pogody ducha.Życzę Wam aby stał się cud i Twój mąż poczuł się lepiej. To okropne ile musicie przejść aby stało się to co nieuniknione.
Walczcie tyle ile się da a jak już będzie zblizał się ten dzień to bądzcie silni.

pozdrawiam
Basia
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-14, 13:19   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Bogusiu dawno tu nie zaglądałam, jakoś tak mnie przytłacza ta strona. Pwoiedz mi co u Was słychać?
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-25, 13:10   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***, Emi mój Śp. Tatko na parę tygodni przed śmiercią leżał tylko na lewym boku. nie było mowy o leżeniu na drugim. Póżniej zaczeło się że nie mógł już się położyć bo się dusił. Spał na siedząco. Problemy z jedzeniem pojawiły się na ok 3 tyg przed śmiercią. Pił tak jak Twój mąż tylko przy połykaniu leków. Póżniej jak już trafił do szpitala to wszystko co próbował zjeść poprostu mu nie wchodziło miał zanik przełykania.

Bogusiu wiem, jak bardzo jest Ci ciężko naprawdę. :/pociesza:/ Jeżeli potrzebujesz porozmawiać wiesz gdzie pracuję, zawsze możesz przyjść a ja w miarę możliwości (jak nie będzie klientów) wysłucham Cię. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy się spotkać.

Musisz być silna. Wiem łatwo powiedzieć trudniej wykonać. Znam to.
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-24, 17:07   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***, mojego Taty nie przyjeli wczoraj nawet do szpitala bo stwierdzili,że nie ma miejsca. Dzisiaj dzwoniłam na paliatywny i pielegniarka( bardzo miła) powiedziała mi że muszę dzwonić w piątek być może coś się zwolni (tzn ktoś odejdzie na drugą stronę)
Porażka.
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-24, 10:44   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***, Miło było Cię poznać osobiscie. Zaskoczyła mnie Twoja wizyta. Bardzo fajna kobieta z Ciebie. Jak się czuje Twój małżonek?

pozdrawiam ciepło
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
lopenka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-12, 09:36   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Emi. Bardzo mi przykro, że tak się pogorszyło. Myślałam, że chemia mu pomoże.
jedż z Meżem nad morzem i bawcie się dobrze. Informuj nas na bierząco jak się czuje Twój Mąż.
pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group