1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
lilalou

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23629

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-02-19, 18:38   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
kaja1, ja też nie mogłam się doprosic pomocy z hd gdy była nam naprawdę bardzo potrzebna bo stan mamy był ciężki.
Trzeba wyczekac w kolejce, każdy przypadek jest ciężki i tyle.

My mamy juz (po długim wyczekiwaniu) na szczęście "nagraną" opieke hd z Salve - mama obecnie przebywa w szpitalu i mamy dać znac jak tylko wróci do domu.

Zapisalam mame telefonicznie w kolejke do 3 hd i na Rewolucji również - okropna jest ta baba na tej całodobowej infolinii, strasznie nieprzyjemna, odmawia jakiejkolwiek pomocy - zero empatii!

Tobie udalo sie juz coś załatwić?
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
lilalou

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23629

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-01-30, 12:36   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
Hospicjum domowego się jeszcze nie doczekałyśmy.
Wciąż czekamy - to chyba juz 5-ty tydzien.
Prośby o przyspieszenie nic nie dały...
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
lilalou

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23629

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-01-05, 11:30   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
marzena66 bardzo dziękuję za odpowiedź, rzeczywiście wytłumaczę mamie to hospicjum w taki sposób jaki proponujesz.
Gdyby rzeczywiście tak było, że pod opieką hd gdy lekarz widzi, że znacznie się pogarsza pomaga dostać się do hs to by było dobrze - oczywiście nie oczekuję zapisów z dnia na dzień...
Nie mogę niestety w necie znaleźć opinii na temat naszych hospicjów.
Zdarzają się przypadki, że ludzie z hospicjum są nieżyczliwi, nieprzyjemni, mało pomocni?

W Łodzi mamy 6 hospicjów domowych z NFZ
terminy: 1,5-4mies. zatem chyba będę się kierować terminem, a nie opiniami których i tak nigdzie nie mogę znaleźć.

Dzięki wielkie za słowa otuchy
Od jakiegoś czasu podczytuję to forum i wiem, że można na nim znaleźć ogromne wsparcie.
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
lilalou

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23629

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-01-05, 08:33   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
Wielkie dzięki Marzena66
no właśnie na razie chciałabym dla mamy hd ale jak bedzie konieczne to hs z tym że stan z dnia na dzień może się pogorszyć a na hs trzeba bedzie czekać pewnie długo:/
Zaraz bede dzwonić do hospicjów w Łodzi i czegoś się dowiem.
Mama to nawet nie wie że załatwiam pomoc z hispicjum - troche boję się powiedzieć bo hospicjum sie kojarzy nie najlepiej...
Marzena66 myślisz że mama całkowicie straci czucie w nogach???
Co może się dalej dziać?
Ktoś może miał podobny przypadek rak płuc z przerzutami do mózgu?

[ Dodano: 2016-01-05, 08:39 ]
a tak dokładnie w temacie: hospicjów w Łodzi jest kilka - które jest godne polecenia????
czy ja zadaję pytanie w dobrym wątku czy powinnam założyć nowy???

[ Dodano: 2016-01-05, 10:07 ]
przeczytałam regulamin i już wiem że powinnam założyć swój wątek ;)
Jednak nie będę tego robić bo mama może czytać to forum a nie chciałabym żeby znalazła dokładnie swój przypadek i szczere odpowiedzi.
Pozostanę zatem czytelnikiem forum - czasem pewnie się odezwę ;)
Pozdrawiam
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
lilalou

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23629

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-01-04, 20:50   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
Witam,
Ten wątek powstał dość dawno temu - czy ktoś może wie jak teraz wygląda hospicjum domowe w Łodzi???
Mama ma raka płuca i ostatnio znacznie się pogorszylo - ostre bóle głowy, wymioty, chwilowy niedowład kończyn... w czw mamy Tk głowy... obawiam się jak to bedzie wyglądało dalej ponieważ mama mieszka sama a ja mam male mieszkanko i dwójkę malutkich dzieci... nie jestem w stanie zapewnic mamie 24godzinnej opieki. Dziś otrzymałam od lekarza prowadzącego skierowanie do hospicjum domowego. Ktore hospicjum w Łodzi wybrać? Czy długie są kolejki? Jak wygląda pomoc świadczona przez takie hosoicjum? Puki co mama w domu radzi sobie sama ale co bedzie za jakiś czas?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group