1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
lilalou

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 44551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-21, 11:29   Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
Olaju jeżeli masz wątpliwości to znajdź w internecie innego onkologa/radiologa z dobrymi opiniami, bądź jakiegoś z polecenia i umów się na wizytę prywatnie w celu konsultacji. Ja bym tak zrobiła...
Będziesz miała bardziej klarowny obraz choroby Mamy, wypowiedź, opinię innego specjalisty...
Nie musisz nawet ciągać swojej mamy - weź ze sobą całą historię choroby Mamy

Dobrze, że w hd jesteście zapisane - moim zdanie o ile Mama się dobrze czuje, nie ma jakiś niepokojących objawów, nie ma silnego bólu, to nie ma potrzeby wzywać hd.
  Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
lilalou

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 44551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-21, 11:18   Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
Cytat:
- kiedy jest ten moment, w którym chorym powinien zająć się lekarz z HD?


Kochana Olaja, tak jak napisał Marcin - ten moment nadchodzi gdy odstępuje się od leczenia. U nas niestety był ogromny czas oczekiwania na pomoc z hd której w danym momencie tak bardzo potrzebowałam dla swojej mamy.... radzę zatem zadzwonić, zapisać Mame, wyrobić sobie kontakt nawet jeżeli Mama obecnie jest w całkiem dobrej kondycji. Z dnia na dzień nieraz choroba potrafi diametralnie postąpić i warto mieć w zapleczu pomoc... której ja nie miałam... bo kolejki :((( tak jest u nas w Łodzi niestety... dlatego gdy Mama będzie zapisana do hd będziecie wtedy spokojne, że macie do kogo zgłosić się o pomoc z pewnością, że tę pomoc otrzymacie
  Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
lilalou

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 44551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-26, 14:03   Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
Olaja, witaj po długiej przerwie.
Bardzo mnie cieszy, że sytuacja Twojej mamy jest stabilna - oby jak najdłużej :)
Jestem z Wami!
  Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
lilalou

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 44551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-04, 14:53   Temat: Rak gruczołowy płuca lewego
Olaja, w hd jesteście 19 w kolejce - to dość długo i teraz może az tak bardzo ta pomoc nie jest potrzebna ale za jakiś czas może okazać się wręcz niezbędna i oby wtedy nie okazało się że trzeba jeszcze długo czekać w kolejce.

Ja znalazlam na stronie nfz wszystkie hd w mojej miejscowosci, obdzwoniłam wszystkie i tam gdzie najmniejsze kolejki zapisałam mame-do 3 hd zapisalam mame, a i tak trzeba długo czekać.
Do hd raczej mozna telefonicznie zgłosić osobe do kolejki, a dopiero przy przyjęciu dokonuje się dalszych formalności.
Może zorientuj się gdzie są mniejsze kolejki.

[ Dodano: 2016-02-04, 14:58 ]
Dziwne że proponują rtg
Moja mama miała robione rtg po raz ostatni kiedy wykryto w płucu cień, nastepnie tk - diagnoza rak płuc i od tej pory już tylko tk było robione.
Rtg jest mało precyzyjne, a na tk można dokładnie określić czy jest progresja/regresja i o ile cm, mm... itp.
Myślę,że delikatnie możecie sugerować, a jak nie to wręcz się domagać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group