1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-04-08, 22:18   Temat: Zmiany w szyjce macicy
mam taką nadzieję że będzie dobrze,innej mysli nie dopuszczam do siebie .Mysle że teraz dobrze mi wytną żebym już więcej nie chodziła ,bo to jest straszne ciągle na nowo to przezywac :cry:

[ Dodano: 2014-04-08, 22:22 ]
przy wczesniejszej operacji został mi usunięty stożek 0,7mm długosci szer tarczy 3,7cm ,mało mi zcieli jezeli chodzi o długośc szyjki .Sama juz nie wiem
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-04-08, 17:28   Temat: Zmiany w szyjce macicy
jak to szybko zleciało już w poniedziałek 16 kwietnia idę do szpitala a we wtorek zabieg operacyjny amputacja szyjki :roll: brrrrrrrrrrrrrr już bym chciała mieć to za sobą
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-20, 08:55   Temat: Zmiany w szyjce macicy
mam taką nadzieje że będzie dobrze,muszę czekac do natepnęj miesiączki ,bo teraz nie mam miejsc .Ide 17 kwietnia przed samymi świętami czyli w czwartek operacja w piątek i w sobote do domu .DZIĘKUJE MIŁE SŁOWA
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-19, 21:19   Temat: wynik histopatologiczny
witam właśnie byłam u Lekarza prywatnie i dowiedziałam się że ponownie będzie amputacja szyjki ,już raz miałam nie wiem co o tym myslec mam CIN 2 Mó lekarz tak zadecydował :fucc:
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-11, 15:37   Temat: Zmiany w szyjce macicy
noi Lekarz przełozony ,na następny tydzien ,chyba zwariuje

[ Dodano: 2014-03-11, 15:38 ]
nadal nie wiem co z wynikami ,i jakie leczenie ,bo lekarz dzis nie mógł przyjsc bo cos mu wypadło ,a ja mam wielki kołowrotek w głowie
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-08, 20:46   Temat: Zmiany w szyjce macicy
dziękuje za odpowiedz

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-03-08, 23:15 ]
Nie ma potrzeby cytowania W CAŁOŚCI poprzedzających wypowiedzi, co jedynie zaciemnia obraz dyskusji (poprawiłem).

  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-08, 19:00   Temat: Zmiany w szyjce macicy
witam miałam Dysplazie cin3 ale na wyniku po operacji histopatologicznym ,pisze ze gdzie niegdzie są nabłonki hsil

[ Dodano: 2014-03-08, 19:11 ]
8miesiecy temu miałam operacje ,amputacje szyjki dysplazja 3 po 2 tygodniach wynik ze komorki hsil są gdzie nie gdzie oddalone są od lini cięcia,zrobiłam badania kontrolne i po pól roku cytologia 3gr cin1 potem kolposkopia nie było zadnych zmian lekarz powiedział pobrał dwa wycinki celowane i na jednym z nich jest cin2 . NIE WIEM CO DALEJ WE WTOREK IDE DO LEKARZ ,chyba będą musielii dociąc kawałek ,niwe wiem co myslec
  Temat: Zmiany w szyjce macicy
lila1995

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4966

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-03-07, 23:16   Temat: Zmiany w szyjce macicy
"witam

8 mc temu miałam operacje amputacje szyjki metodą Sthundorfa,

po poł roku zrobiłam badanie cytologicznee ktorego wynik cin1 gr trzecia,
zalecona kolposkopia na badaniu
lekarz stwierdził że nic nie widzi i nie ma żadnych zmian
pobrał dwa wycinki celowane .

Po trzech tygodniach wyszedł wynik 1 wycinki z szyjki w jednych z nich cechy cin-2 (P+++) 2 strzępki typowego enocervix.

nie pokoję sie prosze o odp
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group