1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Ewinga
landri101

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8005

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2018-01-23, 16:54   Temat: Mięsak Ewinga
Leczenie ostatecznie prowadzone jest w Szczecinie, konsultowaliśmy sie w całej Polsce chyba, męża prowadzi aktualnie dr Małgorzata Takerczyk, konsultacje na bieżąco prowadzone są z dr Kotrychem i Warszawą- centrum onkologii. Szukaliśmy dobrych specjalistów, Szczecin dlatego, że nie mogliśmy czekać na miejsce w Warszawie, zależało nam na czasie.

Podczas konsorcjum (?) lekarze mówili, że najlepiej bedzie leczyć chemia, radio, operacja, chemia. Ja się na tym nie znam, ufam soecjalistą, oni widzieli badania ;)

[ Dodano: 2018-01-23, 16:55 ]
Możliwe tez, że w zdenerwowaniu przekręciłam kolejność ;)
  Temat: Mięsak Ewinga
landri101

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8005

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2018-01-18, 22:52   Temat: Mięsak Ewinga
Przepraszam za błędy. Mąż ma 24 lata, lokalizacja kość strzałkowa. Podsyłam wszystkie badania jakie mam do tej pory


























[ Komentarz dodany przez Moderatora: missy: 2018-01-19, 10:25 ]
Bardzo prosimy o załączniki bez żadnych danych osobowych - tak pacjenta jak i lekarzy.
  Temat: Mięsak Ewinga
landri101

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8005

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2018-01-17, 23:25   Temat: Mięsak Ewinga
Cześć

U mojego męża wykryto mięśniaka ewinga. Na razie bez przerzutów. Jesteśmy pozytywnie nastawieni. W poniedziałek zacznie się chemia. Kilka serii radio i operacja i chemia. Jakich objawów sie spodziewać? Włosy, osłabienie to wiem, ale jak długo to osłabienie trwa? Czy w przerwie chemi mozna "normalnie" funkcjonować? Czy taki guz mozna całkowicie uleczyć? Wiem, że kazdy przypadek jest inny, ale chce męża jak najmocniej wesprzeć w walce i pytam ogólnie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group