1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
kubanetka

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 19228

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-13, 22:43   Temat: Blagam o pomoc! Rak pluc z przezutami na mozg
Witaj,

Bardzo mi przykro, z tego powodu co Was spotkało:(

Dziewczyny mają rację, że trzeba potwierdzić z jakim rodzajem nowotworu mamy do czynienia.

Jeśli chodzi o radioterapię, kiedy zawieźlismy mojego Tatę, jego stan był ciężki, nie mógł już prawie chodzić, miał taki potokosłów, dużo mówił, ale własnie lekarz powiedział, ze podadzą Tacie radioterapię, ponieważ jest z Nim kontakt - był to bardzo dobry , miłylekarz, kóry wyjaśnił, że czasami nie mogą zastosować radioterapii, gdy nie ma z pacjentem kontaktu. Powiedział, że najważniejsze jest żeby chory stosował się do poleceń, ponieważ w czasie robienia maski na głowę nie można się nic poruszać. Chory musi to rozumieć, ze nie moze się poruszyć. Na naświetlaniach równiez musi leżyć nieruchomo, nie wolno mu wykonać żadnego ruchu.

Nie wiem dokładnie jaki jest stan Twojej mamy, ale napisał tylko to czego sama się dowiedziałam będąc na oddziale radioterapii własnie w olsztynie. Pisałaś, ze szukasz onkologa w Olsztynie, wiec moze w szpitalu na radioterapii w Olsztynie też byłaś.

Życzę Wam, zeby udało się Mamę wyprowadzić z tego dołka i aby dało się zastosować leczenie!!!

Przytulam mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group