1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DLBCL NOS + HCC
ktosik27

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5506

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-27, 17:17   Temat: DLBCL NOS + HCC
Nie. Nic nie dostał poza Fokusinem na łatwiejsze oddawanie moczu :-) miał tylko propozycje w czerwcu chemioterapii FAC.
  Temat: DLBCL NOS + HCC
ktosik27

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5506

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-23, 20:42   Temat: DLBCL NOS + HCC
Nie. Tylko "gołym okiem" to widać. Około miesiąca temu po obu stronach były tak powiększone, iż wychodziły poza twarz obecnie z jednej strony praktycznie niewiele widać a z drugiej około 50% się zmniejszył. Poza tym apetyt powrócił. Je czasem 2 razy w nocy ;)
  Temat: DLBCL NOS + HCC
ktosik27

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5506

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-23, 19:50   Temat: DLBCL NOS + HCC
Węzły chlonne na szyi wyraźnie się zmniejszyły. Czego to oznaka??
  Temat: DLBCL NOS + HCC
ktosik27

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5506

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-16, 22:26   Temat: DLBCL NOS + HCC
Póki co żadnego leczenia nie zastosowano, coś czuje ze go nie bedzie... Ponadto od kilku dni tato traci apetyt i niewiele je... Czy sa jakies metody w tych chorobach by pobudzic apetyt? Chociażby jakieś ziołoweprodukty z apteki bądź z sklepu zielarskiego? Czy zaczyna się tzw rownia pochyla i zjazd w dół? A tak do tej pory przez prawie 5miesięcy się trzymal.
  Temat: DLBCL NOS + HCC
ktosik27

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5506

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-08, 20:26   Temat: DLBCL NOS + HCC
Witajcie.
Pisałem już w dziale nowotwory przewodu pokarmowego http://www.forum-onkologi...nse-vt11855.htm ale chciałem tutaj poszukać pomocy: może ktoś pomoże mi rozszyfrować co dodatkowo wyskoczyło u mojego Taty?
jest propozycja chemioterapii tylko czy ma sens w obecnym przypadku gdy wątroba jest rozłożona już na łopatki??

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group