1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
krysiekn

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 121591

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-14, 17:45   Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
Podziękowania dla Gazdy, DSS i sponsora ::thnx::

Wszystkim uczestnikom dzięki za to, że byliście i jacy byliście _littleflower_ . To niesamowite, spotyka się tyle osób (większość zna się tylko z forum) i panuje tak wspaniała, rodzinna atmosfera.

Bardzo proszę o zapisanie mnie na następny zlot ||Plss||

Krystyna :-D
  Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
krysiekn

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 121591

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-10, 11:27   Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
agnieszka39 napisał/a:
rzeczy pomieścimy wszystkie i my też się zmieścimy. Chyba ??? :mrgreen:

Agnieszka, no mam nadzieję :mrgreen:

Gazda, skoro pogoda zamówiona to super. Zamiennie (w razie gdyby zimni ogrodnicy jednak dali nam radę) to o jakiejś "wodzie życia" myślłam, a po niej i tak świat w kolorach......, tylko o reszczie lepiej nie wspominać ;)
  Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
krysiekn

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 121591

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-10, 09:59   Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
agnieszka39 napisał/a:
Ja zabieram po drodze z Katowic dwie duszyczki, także miejsc brak nawet w bagażniku, ponieważ nie wiem jaka będzie pogoda biorę wszystko :-D .Siedzę jeszcze w pracy jak na szpilkach. Buziaki i do zobaczenia :)


Jedna z tych duszuczek, też jak na szpilkach w pracy i ciągle niespakowana niestety. Agnieszko, a gdyby jeszcze jakąś przyczepkę na bagaże zabrać :mrgreen:
Gazda, a może jakiegoś zaklinacza pogody udałoby się załatwić i będziemy mieli tylko :sun:
  Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
krysiekn

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 121591

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-08, 10:06   Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
||Plss|| ||Plss|| ||Plss||

Mam taką ogromną prośbę, czy ktoś ze zlotowiczów dałby radę zgarnąć z Katowic (okolic) w piątek po południu, albo w sobotę rano dwie osoby (może być tylko jedna). Moja koleżanka Asia nie jest w stanie wziąć na piątek urlopu, więc może wyruszyć dopiero po pracy. Jeśli się nie uda to pewnie nie da rady pojechać.
  Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
krysiekn

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 121591

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-03-28, 23:52   Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
Długo się nie odzywałam, z pisaniem to jakaś blokada :uuu: , ale czytam na bieżąco. Teraz przez kilka dni bez komputera będę więc nawet się nie dowiem, czy się załapałam na zlot.
  Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
krysiekn

Odpowiedzi: 436
Wyświetleń: 121591

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-03-28, 12:17   Temat: II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
Witam, jeśli jest jeszcze możliwość, to ja proszę ||Plss|| o dopisanie mnie + koleżanka Asia do listy uczestników :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group