1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-10-16, 22:41   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ja niestety teraz też nie dam rady się wybrać, ale na kolejny wiosną (jeśli się sprecyzuje) czemu nie :mrgreen: .
My nieobecni będziemy z Wami duchem.
Życzę superowej zabawy, ale czego innego można się spodziewać z takim zespołem jeśli nie: :hehe: ::dance:: |oyeah|
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-11, 11:21   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Pudło; piwnica w Chorzowie ul. Wolności (ileś tam), Restauracja Piccolo, szkoda że Ciebie nie było :mrgreen:
Więcej danych ma pewnie jo_a ;)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-11, 11:05   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
erin29 napisał/a:
A tak w temacie chorób Piwożłop kazał napisać że " coś Mu drepce po torebce " :lol:


czy on zbytnio w wodzie się nie chlapał? może jakaś pijawka mu się przyssała :mrgreen: .

Gdyby ktoś chciał, to ja też mogę przesłać zdjęcia, może nie tak dobre jak Marka, ale zawsze....
Ostatnio zresztą w piwnicy się doszkalałam :) .
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-05, 21:20   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ufff.... no nie jest aż tak źle ze zdjęciami, najgorzej dwie piesze wycieczki w pierwszy dzień, później Mark (znowu wielki pokłon ::thnx:: ) robił zdjęcie mnie i Soni i już normalna rozdzielczość, wiec następne słabsze zdjęcia to już tylko moja trzęsiłapka. Niestety tych słabszych też dosyć dużo było :-(
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-09-05, 20:17   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
olaczek napisał/a:
A ja chciałabym w imieniu uczestników zlotu złożyć szczególne, bardzo gorące podziękowania naszej "gaździnie", która była dobrym duchem tej imprezy. Mimo, że niewidoczna, cały czas czuliśmy jej opiekę. Krążyła jak dobry duch zaspakajając nasze
wszystkie potrzeby. Bardzo miła i ciepła kobieta, gazdo, ty to masz szczęście ;)
.. a córcia jest cuuudna!


Olaczek, trafiłaś w dziesiątkę :) .
Jeszcze raz podziękowania dla Gazdy, bez którego trudno byłoby zorganizować zlot, a już z pewnością nie taki :mrgreen: .
Pokłon dla całej obsługi Pensjonatu "Zosia", dla sterników którzy starali się by spływ był jak najatrakcyjniejszy (oczywiście Gazda był wśród nich)... super było.
Podziw dla "piątki bez sternika", której tak świetnie szło.
Dołączam się do podziękowań jo_a .
Dziękuję wszystkim którzy się "zlecieli", za to że byli, za atmosferę, no za wszystko...
Markowi za podwózkę, oczywiście że zadowolona ze wspólnej podróży.
DSS po prostu za forum, poświęcenie dla niego czasu i własnej kasy , jej mężowi za to że ją wspiera.
Jeśli ktoś nie zajrzał to jest nowy wątek "Dycha na Fundację" , coś by z tym zrobić, mnie osobiście jest wstyd :oops: , że nie pomyślałam o tym wcześniej.

jo-a zdjęcia oczywiście, ale z Panami może bez dokładniejszych danych :mrgreen: poprzestawialiśmy rozdzielczość i do oglądania na telewizorze niestety się nie nadają (a normalnie nadają się do nawet na 40-calowym), i po co ja uparłam się na te nocne zdjęcia ::mur:: i tak słabe wyszły |nerwus| .
Teraz jestem już po małym szkoleniu co i jak, no i na następnym zlocie już będzie lepiej :mrgreen: .
Dla tych pięknych widoków i nie tylko ;) warto byłoby jeszcze kiedyś wybrać się do Żegiestowa.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-08-30, 00:13   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
JustynaS1975 napisał/a:
sonia21 napisał/a:
a na tym zlocie to jakieś stroje wieczorowe obowiązkowe
\
:lol: myślę, że suknie takie jak na czerwony dywan ;) (tak, aby ładnie na zdjęciach wyglądało ;) )


ja tylko zastanawiam się czy na ten spływ, czy na ognisko lepsza będzie suknia :?ale?: . Gazda wolałby pewnie spływ :lol:
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-08-27, 20:59   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Justynko, daj znać kiedy w Katowicach.
Pozdrawiam :)
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-30, 13:07   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Sonia21 super, jadę z Wami ::dance::
Dziękuję bardzo ::thnx::
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-30, 07:34   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ja sama, no i jakąś publiczną komunikacją, chyba że z Sonią21 uda się zabrać.
No ja też Ślązaczką nie jestem, ale mieszkam w Katowicach :mrgreen:
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-28, 18:04   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Jeśli nic niespodziewanego nie wyskoczy, to ja też z chęcią się stawię :mrgreen:
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
krysiekn

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126196

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-06-20, 10:54   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Mnie też od jakiegoś czasu chodziła po głowie podobna myśl jak olaczkowi, też jestem za no i jestem z Katowic, więc ....
Ja już w grudniu osobiście poznałam dziewczynę z Bielska (znajoma z forum, była na badaniach na Raciborskiej, więc ją odwiedzałam).
Teraz zaczyna sie okres urlopowy, więc może być trudniej, ale ja bardzo chetnie, też jak sonia21 |cwaniak| .
Wiadomo, łatwiej będzie zorganizować takie spotkanie, niż jakiś duży zlot forumowiczów.
Pozdrawiam Krystyna :)

[ Dodano: 2011-06-20, 11:18 ]
Dodam, że Administracji tego forum, nie ma co zawracać głowy czymś takim jak zlot, zajęć im nie brakuje (zastanawiam się kiedy i ile śpi / odpoczywa nasza DSS np.), a czekajacych na fachowe porady i wsparcie jest tutaj coraz więcej.
Krystyna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group