1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: początek walki
krln111

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4636

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-13, 20:28   Temat: początek walki
tak, w tej chwili o dietę, co robić żeby bardziej nie szkodzić, czy tu zostaje tylko chemia? nie chcą robić naświetlań, nie wiem czemu, jestem zdezorientowana, przepraszam za ten chaos, czy może ktoś z okolic Szczecina polecić jakiegoś lekarza który jeszcze zawalczy?
  Temat: początek walki
krln111

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4636

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-13, 19:56   Temat: początek walki
Witam

Dopiero udało mi się zebrac i zeskanowac dokumentację.

Tata trafil w maju do szpitala i rozpoznano ostre zaplenie trzustki, zrobiono kilka razy usg, pobrano krew, nic nie widzieli wiec zostal wypisay, we wrześniu trafil znowu do szpitala przez bóle brzucha, które nie byly nawet zbyt mocne, mam uparla sie na TK bo nie chcieli robic i wyszedl guz, wszystko spadlo tak szybko. Ma mieć leczenie cytostatykami, ma bóle brzucha (tramal 50 mg 2 razy dziennie) schudl, ma apetyt. Załączam dokumentację, jestem przerażona...











  Temat: początek walki
krln111

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4636

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-26, 15:13   Temat: początek walki
Witajcie

jestem nowa i dopiero po zlej informacji- guz na trzustce u mojego ojca. bardzo proszę o wskazówki czy dobrze się tu poruszam, czy niepotrzebnie założyłam nowy temat. Czy istnieje możliwość wklejenia wyników, porady, nakierowania? Jeśli nie to przepraszam, za zaśmiecanie forum

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group