1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-26, 17:55   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
up
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-22, 08:43   Temat: Rak - twoja hstoria
Dzień dobry,

Nazywam się Sylwia Kochel i jestem studentką V roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zwracam się do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety.
Piszę pracę magisterską na temat postaw pacjentów w przebiegu choroby nowotworowej i ankieta skierowana jest do osób, które pokonały chorobę nowotworową.
Dlatego jeśli ktoś z Was należy do tej dzielnej grupy
lub ktoś z Waszych bliskich bądź znajomych i możecie go o to poprosić -
Będę bardzo wdzięczna :)

Link do ankiety:
http://www.ebadania.pl/87d9bf71f8e4fff8
P.S Ankieta jest anonimowa i krótka, a każde wypełnienie na wagę złota :)
Dziękuję z całego serduszka za pomoc! <3



<Bardzo proszę o nieusuwane tego postu przez chociażby 3 dni, wiem że wątek nie jest tu gdzie powinien ale tylko tutaj może dotrzeć do większości osób. Brakuje mi ok.20 ankiet, a czasu coraz mniej, proszę o wyrozumiałość. Dziękuję>
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-21, 23:18   Temat: Pokonać chorobę nowotworową
Dzień dobry,

Nazywam się Sylwia Kochel i jestem studentką V roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zwracam się do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety.
Piszę pracę magisterską na temat postaw pacjentów w przebiegu choroby nowotworowej i ankieta skierowana jest do osób, które pokonały chorobę nowotworową.
Dlatego jeśli ktoś z Was należy do tej dzielnej grupy
lub ktoś z Waszych bliskich bądź znajomych i możecie go o to poprosić -
Będę bardzo wdzięczna :)

Link do ankiety:
http://www.ebadania.pl/87d9bf71f8e4fff8
P.S Ankieta jest anonimowa i krótka, a każde wypełnienie na wagę złota :)
Dziękuję z całego serduszka za pomoc! <3
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-06, 18:58   Temat: Wygrana z rakiem!
Dzień dobry,

Nazywam się Sylwia Kochel i jestem studentką V roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zwracam się do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety.
Piszę pracę magisterską na temat postawy pacjentów w przebiegu choroby nowotworowej i potrzebuję do wypełnienia ankiety osób, którym udało się wygrać z rakiem.
Dlatego jeśli ktoś z Was należy do tej dzielnej grupy
lub ktoś z Waszych bliskich bądź znajomych i możecie go o to poprosić - Będę bardzo wdzięczna :)

Link do ankiety:
http://www.ebadania.pl/87d9bf71f8e4fff8
P.S Ankieta jest anonimowa i krótka, a każde wypełnienie na wagę złota :)
Dziękuję z całego serduszka za pomoc! <3

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-04-06, 21:44 ]
Po raz kolejny Twój post dotyczący ankiety zostaje przeniesiony do odpowiedniego do tego działu "Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach". Pisząc następny post z prośbą o wypełnienie ankiety, proszę zrób to w tym dziale. Proszę o przestrzeganie porządku tego forum.

  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-01, 19:21   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
gaba napisał/a:
Czy Ty dziecko nie wiesz że choroba nowotworowa to w 80% na starość? Jeżeli nie interesują Cię odpowiedzi emerytów i rencistów (nie przewidziano takiej odpowiedzi w pytaniu o status zawodowy) to trzeba było wyraźnie to zaznaczyć na początku ankiety i nawet w tym poście. Bo ja np pod koniec ankiety zorientowałam się że to nie do mnie.


Witam,

Przepraszam najmocniej, jak najbardziej interesują mnie także odpowiedzi rencistów bądź emerytów. Badanie jest skierowane do wszystkich tych którzy pokonali chorobę nowotworowa.
Naniosłam poprawkę, niestety nie pomyślałam ani ja ani mój promotor o tym ze brakuje tutaj takiej właśnie odpowiedzi. Dziękuję za słuszną uwagę i przepraszam jeśli Panią uraziłam.

Pozdrawiam
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-01, 12:45   Temat: Wygrać z rakiem !
Dzień dobry,

Nazywam się Sylwia Kochel i jestem studentką V roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zwracam się do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety.
Piszę pracę magisterską na temat postawy pacjentów w przebiegu choroby nowotworowej i potrzebuję do wypełnienia ankiety osób, którym udało się wygrać z rakiem.
Dlatego jeśli ktoś z Was należy do tej dzielnej grupy
lub ktoś z Waszych bliskich bądź znajomych i możecie go o to poprosić - Będę bardzo wdzięczna :)

Link do ankiety:
http://www.ebadania.pl/87d9bf71f8e4fff8
P.S Ankieta jest anonimowa i krótka, a każde wypełnienie na wagę złota :)
Dziękuję z całego serduszka za pomoc! <3

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-04-01, 18:55 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kochelove

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146875

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-04-01, 12:26   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Dzień dobry,

Nazywam się Sylwia Kochel i jestem studentką V roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zwracam się do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety.
Piszę pracę magisterską na temat postawy pacjentów w przebiegu choroby nowotworowej i potrzebuję do wypełnienia ankiety osób, którym udało się wygrać z rakiem.
Dlatego jeśli ktoś z Was należy do tej dzielnej grupy
lub ktoś z Waszych bliskich bądź znajomych i możecie go o to poprosić - Będę bardzo wdzięczna :)

Link do ankiety:
http://www.ebadania.pl/87d9bf71f8e4fff8
P.S Ankieta jest anonimowa i krótka, a każde wypełnienie na wagę złota :)
Dziękuję z całego serduszka za pomoc! <3
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group