1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
kobiecinka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70021

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-03-14, 09:42   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Ewelka, afty są objawem kandydozy, czyli grzybicy przewodu pokarmowego.
I węzły chłonne mogą się od tego powiększać.
Twoje węzły mieszczą się w granicach normy, szkoda, że lekarz nie napisał jaką mają strukturę.
Nie wmawiaj sobie nowotworu....
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
kobiecinka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70021

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-03-13, 15:06   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Zadzwoń do najbliższego Ci Centrum Onkologii i dopytaj o terminy, nie wszędzie są odległe.
Do onkologa nie trzeba mieć skierowania.

Masz bardzo skąpy opis USG, lekarzowi nic w sumie to nie powie.
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
kobiecinka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70021

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-03-07, 15:04   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Hasiomoto to nic poważnego, bez paniki;)
Tarczyca maleje ale z tym się żyje
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
kobiecinka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70021

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-03-06, 20:57   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Biopsja guzka na tarczycy trwa kilka minut, więc nie wyklucza to wycięcia woreczka;)

Patrząc na wielkość tarczycy masz autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, jeśli nie ma przy tym nadczynności lub niedoczynności nic się z tym nie robi, nie bierze się żadnych leków.

Piasek na woreczku też czasem da się usunąć lekami, może skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem;)
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
kobiecinka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70021

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-27, 23:21   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
BEwelka napisał/a:
Witajcie!!!
Zrobiłam kolejne badania. Okazało się że boreliozy nie mam, zatoki też w normie. PRL: 9,93 (też w normie). Dostałam skierowania do endokrynologa i neurologa. Jednak kolejki dopiero na kwiecień :|
Byłam u Pani hematolog, zbadała mnie wnikliwie i powiedziała ze we krwi ona nie widzi spraw białaczkowych i jest ok. Kazała wykonać badania na mononukleozę i ANA, jednak po 15 lutym.
Ale ostatnio w ciągu tygodnia klarują się coraz bardziej moje objawy. Po przebudzeniu bolą mnie oczy i głowa i ak jest przez pół dnia, potem bóle są nie co mniejsze, ale odczuwam ból karku i pleców i tak jest do jakiejś 21:00, potem w nocy bóle ustepują i temperatura ciała też spada. Oprócz tego napadają mnie "kołatania serca".
Oststnio znajomy zmarł bo miał tętniaka i boję się że może u mnie jest to samo.
Co do tarczycy to pamiętam o tych hormonach, ale to za jednym zamachem zrobię w lutym.
Męczą mnie te bóle głowy i pleców (głównie karku), poprawy po tabletkach przeciwbólowych nie ma. Nie wiem ilu lekarzy będę musiała jeszcze odwiedzić, staram się być silna... ale ciągle brak diagnozy, a ja cierpię i się męczę... Nikomu tego nie życzę :shock:

Po



Czytam twoje wpisy i wydaje mi się, że u ciebie jest problem natury bardziej psychicznej...
Piszesz o nowych objawach.
Podejrzewam, że pojawiły się po śmierci twojego znajomego.

Nie chcę cię urazić ale myślę, że masz albo nerwicę i bóle somatyczne (ktoś wcześniej już o tym wspominał) albo hipochondria...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group