1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-14, 11:21   Temat: Gonia - komentarze
_itsme_ :flow:
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-11, 19:18   Temat: Gonia - komentarze
|przytula| jesteśmy z Tobą :cmok:
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-29, 15:27   Temat: Gonia - komentarze
Zapraszam do przeczytania i dziękuję za spotkanie;
http://www.forum-onkologi...p=161206#161206
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-14, 18:43   Temat: Gonia - komentarze
Bardzo dziękujemy Gonia, i życzymy tego samego Tobie i całej Twojej rodzinie. Pamiętaj, że i my w codziennej pamięci i modlitwie zachowujemy Twojego Tatusia.
Ps. Aby zamknąć ten temat proponuje wszystkim poczytać o bliźniaczym temacie( i wyciągnąć pozytywne refleksje):
http://www.forum-onkologi...e-vt6611,45.htm
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 20:39   Temat: Gonia - komentarze
jo_a napisał/a:
Goniu, uwierz,

gdy znajdziesz się, czego Tobie nie życzę w takiej sytuacji jak my, gdy zaczniesz bać się o każdy poranek... gdy znajdziesz takie Forum jak to... zrozumiesz może wtedy istotę i sens istnienia takich Onkologicznych Forum. Szanuję Twój ból i cierpienie ale jak pisze
jo_a napisał/a:
pamiętnik... Pod kłódkę i na priv!


Tu chcemy żyć i pomagać przejść przez to tym, którzy są onkologiczni. Szanując pamięć tych co już odeszli od nas, tu z Forum przypomnę po stokroć, że wskazywali właśnie na PW i w rozmowach telefonicznych, że czytając takie posty tracą chęć do dalszej walki... To Forum ma pomagać przetrwać i dodawać wiarę, że ta niejednokrotnie ciężka walka ma sens...
Mamy nie czytać waszych wpisów... Przepraszam, ale to jakieś nieporozumienie...

[ Dodano: 2012-11-13, 20:52 ]
Gonia napisał/a:
nie kaza nam odchodzic z forum,zebysmy byli dalej i pisali.

- więc wróć do przeczytania mojego postu i postaraj się go zrozumieć... i tam znajdziesz zdanie, że jesteście nam potrzebni... i taką pracą oddasz na pewno cześć Twojemu Tatusiowi...
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 19:13   Temat: Gonia - komentarze
Gonia, :cmok: ::thnx::
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-08, 08:23   Temat: Gonia - komentarze
Gonia;- piszę do Ciebie bo jestem ojcem 36-ścio letniej córki;
- piszeę do Ciebie bo wiem co to ból, cierpienie, rozpacz po stracie bliskich,
- piszę do Ciebie bo jako młody 36-ścio latek straciłem Ojca,
- pisze do Ciebie bo jako 42-wu latek straciłem Mamę,
- pisze do Ciebie bo jestem "Onkologiczny",
- piszę do Ciebie, bo dzięki Twórcom tego Forum, jestem członkiem naszej Forumowej Rodziny,
- bo czytając Twoje posty czuję, że mam takie prawo i obowiązek...

Rozumiem bardzo dobrze Twoje Cierpienie i ból po stracie Taty... Niespełna rok temu, pod koniec swego onkologicznego leczenia, gdy chemia i długa radioterapia wyniszczała mój organizm (mimo, że w dobrym celu), towarzyszyła mi myśl, że gdybym nie wygrał z chorobą i Pan Bóg zadecydował by o moim odejściu, to przysporzę tym ogromnego bólu i cierpienia swej żonie, córce, wnuczce... Tak, oprócz innych myśli ta była bardzo silna... Nigdy jednak nie chciał bym aby moja córka w ten sposób cierpiała gdy ja odejdę. Myślę, że również nie chciałby tego Twój Śp.Tatuś. Żaden rodzic nie chce tego dla swojego dziecka, tak za Życia jak i po Śmierci...

Każdy ma prawo przeżywania swej żałoby na swój sposób. Ja czynię to w swej pamięci, w częstym odwiedzaniu ich na cmentarzu, modlitwie. Zawsze gdy jestem na cmentarzu, gdy spojrzę na imiona rodziców to tak jak bym ich widział. Rozmawiam z nimi a gdy odchodzę z cmentarza dotykam nagrobek, żegnam się z nimi, to jest taka moja wieź z nimi... I Ty Goniu poszukuj swej drogi, więzi z Tatą...

Musisz pogodzić się ze swoja stratą, żyć pełnią życia, bo tego na pewno pragnie i Twój Śp. Tato. Powinnaś wyciszyć swoje emocje. Pamiętaj, że jest to Forum Onkologiczne i jesteś czytana przez wielu chorych, którym na pewno jest bardzo przykro i jeszcze trudniej znosić swoje cierpienia... Dziś miałem bezsenną noc gdy wczoraj, późnym wieczorem, przeczytałem kolejny Twój smutny, ujmujący post. Wiele osób po stracie swoich bliskich po chorobie onkologicznej jest tu na forum, czyta nas Onkologicznych, rozmawia z nami i jesteśmy im za to bardzo wdzięczni. Jest to nam bardzo potrzebne. Nikt tak bardzo jak Wy nie jest w stanie nas zrozumieć. Może w tym znajdziesz odrobinę ukojenia...

DUM SPIRO SPERO = PÓKI ODDYCHAM MAM NADZIEJĘ
- póki żyjemy mamy tę nadzieję z nią chcemy żyć...

Post ten kieruję także do wszystkich piszących w podobnych tematach, których tu na Forum jest coraz więcej lecz uważam ze zbyt daleko idących...

Jeśli Ciebie uraziłem; przepraszam. Jeśli mnie i nas "Onkologicznych" zrozumiałaś to wielkie dzięki...
  Temat: Gonia - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84748

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-16, 14:03   Temat: Gonia - komentarze
_itsme_ :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group