1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-04, 13:23   Temat: Czerniak
888ONA888 napisał/a:
Jak się czujesz? Długo Cię nie było, co tam u Ciebie? Jak zdrówko?
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-05-29, 23:18   Temat: Czerniak
Jeśli potwierdzi to wynik hist pat to możesz spać całkowicie spokojnie, znamię błękitne jest to niegroźna zmiana ;)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-05-29, 01:06   Temat: Czerniak
Może to znamię błękitne :) pewnie nawet dużej rany nie będzie po wycięciu max 3 szwy :)
Nie dziwię się że zadowolony, tyle czasu pewnie chciał z mamusią a mamusi stan zdrówka nie pozwalał ale teraz będzie tylko lepiej zobaczysz :) i nawet nie myśl o złapani jakiegoś syfa z tej wody bo na pewno będzie wszystko supcio 8-)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-22, 11:42   Temat: Czerniak
no i Kasi muszę przyznać rację wiesz basen to nie to co prysznic w domu to zamknięty zbiornik do którego wchodzi masa osób więc pomyśl ile bakterii tam pływa :)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-21, 20:18   Temat: Czerniak
hej :) Może jednak wstrzymaj się z tym basenem te parę dni jeszcze, chociaż do końca miesiąca :) Ja po takich wycinkach znamion czekałem miesiąc by mieć pewność że się wygoi dobrze a Ty jednak masz znacznie większą bliznę bo po docięciu jesteś :)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-12, 22:01   Temat: Czerniak
Oj biedna, wiem że boli |przytula| . No rób wszystkie badania i by były dobre wyniki i informuj na bieżąco o wynikach :) Co do szwów to myślę że więcej niż 10 masz bo ja przy pierwszym wycięciu miałem 7 szwów i zaznaczam że nie maiłem poszerzania :) Ps fajnie że zszyli a nie robili przeszczep skóry :hop!hop!:
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-12, 18:40   Temat: Czerniak
Będzie dobrze i czekamy na jakieś info :okok"
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 19:27   Temat: Czerniak
Wiesz co nie wiem szczerze mówiąc ale myślę że po zachodzie słońca można z jakimś kremikiem :) Przecież ja mam zamiar na wakacje pojechać i z wieczora pływać więc w ubraniach nie wejdę do wody :mrgreen: słońce jest najgorsze w godzinach 11-16 później mniej szkodliwe :)

Plus Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet ::thnx::
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 19:09   Temat: Czerniak
888ONA888 napisał/a:
mi już nawet nie chodzi o samo lezenie i opalanie sie.. bo bez tego sie jakos obejde.. ale jak tu w takie upały chodzić w długich spodniach czy długim rekawie :( JA SIE UGOTUJE :(


Nie martw się ja też ;)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 16:14   Temat: Czerniak
Cytat:

Co do słońca to trzeba uważać:) na wakacjach na plaży przebywałam przelotem w kapeluszu, tunice, nasmarowana kremem, pod parasolka:) i jeszcze edukowałam co gorliwsze plażowiczki smażące się (to już takie moje zboczenie ale może dzięki temu ktoś przebada znamiona i będzie uważał na słońce)
Pozdrawiam!


Co do słoneczka tak trzeba uważać :) Dacie radę dziewczyny a właściwie damy radę bo jak tez nie mogę się opalać:) to będą moje pierwsze wakacje bez ekspozycji słonecznych, trochę jeszcze nie do końca sobie to wyobrażam ale jak mus to mus:)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 12:35   Temat: Czerniak
Cytat:
odkąd wiem, że jest to czerniak.. to boli mnie dosłownie wszystko... oczywiście jest to zwykłe ,,urojenie" albo poprostu strach.. odkąd znalazlam sie na tym forum czuje sie duzo lepiej.. normalnie funkcjonuje.. wczesniej nastawiałam sie na najgorsze.. a tutaj może faktycznie nie bedzie tak źle.. dziekuje


Ja przeżyłem to samo z tym że mnie lekarze nastraszyli niesamowicie bo we wstępnym rozwiązaniu wpisali mi czerniak złośliwy bo miałem pieprzyka z guzkiem w środku który zaczął mnie swędzieć i biegiem do onkologa ten tego samego dnia mnie wysłał do dermatologa zaraz wideo i wycięcie i 6 tygodni na wyniki czekałem już załamany byłem płakałem że się dopiero zaręczyłem a tu czerniak, coraz gorzej się czułem i przyśniły mi się wyniki że są złe i dzwonię czy są już te wyniki tak są usłyszałem a że za 4 dni miałem wycięcie kolejne a to okazło się znamię dysplastyczne na granicy czerniaka i babka do mnie mówi że fartnęło mi się :)
  Temat: Czerniak
klikers

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85264

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-02, 01:58   Temat: Czerniak
Hej, to czerniak szerzący się powierzchownie 2 stopień raptem więc nie jest źle :) teraz dobrego onkologa wybrać i można się wyleczyć gorzej jak to 3 lub 4 stopień by był i dobrze że nie jest to odmiana guzkowata bo od razu gorzej rokuje tak więc uszy do góry i będzie dobrze plus chyba czeka Cię poszerzenie marginesów
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group