1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gruczolakorak teściowej
kkasia7010

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2962

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-03-02, 23:47   Temat: gruczolakorak teściowej
Witam serdecznie
u mojej teściowej(68 lat) - zdiagnozowano raka jelita grubego.
15 stycznia miała kolonoskopie (zrobiła ją prywatnie ponieważ miała silne bóle i problemy z wypróżnianiem )
wyniki odebraliśmy 29 stycznia - Foci adenocarcinomatosi, zrobiliśmy rezonans i tomografie ma być operacja czekamy na telefon ze szpitala.
mamy płytkę z tomografem zupełnie dla nas niezrozumiałą i wyniki rezonansu. zaczęłam czytać forum, rozumiem już co znaczy T4N2 tylko brak M na wyniku czy to znaczy ze trzeba dodatkowe badania aby stwierdzić przerzuty czy ich po prostu brak?
troszkę się martwię bo jak byłam z teściową chirurg powiedział ze trudno to będzie zoperować i usunąć wszystko co trzeba skierował do radiologa który nie podjął się radioterapii(był wtedy mąż i nie spytał dlaczego) i ponownie trafiliśmy do chirurga i operacja ma być . dzieje się to tak szybko ze pytania teraz zaczynają nam się nasuwać wraz ze zdobywaniem wiedzy o tej chorobie. może ktoś na podstawie tego wyniku potrafi powiedzieć co może nas czekać, wydaje mi się, że nie jest dobrze , nie mamy na razie żadnych innych wyników.
pozdrawiam Kasia



 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group