1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NDRP (NOS) T4N2M0 34.8
kaska.k80

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14641

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-02, 18:21   Temat: NDRP (NOS) T4N2M0 34.8
Witaj

Moim skromnym zdaniem Twojej mamie nie jest potrzebny psycholog i do tego Jej nie zmuszaj - bo tym Ją jeszcze bardziej rozjuszasz. Zasugerowałam bym bardziej przyśpieszenie badań głowy. Przykro mi.
Jeśli chodzi o agresję czy zmiany osobowościowe u chorych na nowotwór mogłabym już książkę napisać. Z silnym wzburzeniem, nerwowością i kłótnią z byle powodu spotykam się na co dzień. Bywało już niestety i tak, że mój Partner w chwili silnego wzburzenia, a nawet już chyba amoku siekiery na mnie łapał. Rzucał we mnie łopatą czy miotłą. Wtedy człowiek nie wie kompletnie co zrobić. Czy wzywać pogotowie i niech Go do wariatkowa zabierają ….. różne myśli miałam. Kończyło się na tym, że uciekałam gdzie pieprz rośnie i czekałam aż Mu przejdzie. Teraz choroba jest już tak zaawansowana, że fizycznie nie jest mi w stanie zagrozić, ale swoją agresję wyładowywuje w sposób słowny. Jedyna rada dla Ciebie - jeśli jest to tylko taka agresja słowna - to ignoruj to. Staraj się nie sprzeciwiać. Jak czegoś nie chce - to nie. Nic na siłę. Nie zwracaj na to uwagi. Taki szał po chwili powinien przejść. Jeśli boisz się o dzieci, a dzieci boją się Babci - ogranicz kontakty do minimum.

Ciepło pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group