1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak pomóc odchodzącemu na raka płuc?
kasik12

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 241360

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-04-02, 10:42   Temat: Jak pomóc odchodzącemu na raka płuc?
witam wszystkich, moja teściowa ma raka puc z przerzutami do węzłów chłonnych i kręgosłupa była naświetlana i dostała jedną chemię według schematu PE. niestety nie ma szans na wyleczenie podejrzewają przerzuty do mózgu/ jeden już osunęli.rozpoznanie było 9 lutego w tej chwili leży w szpitalu jest bardzo słaba chemia zniszczyła jej wątrobę i następnej już chyba nie będzie. mama bardzo gorączkuje i wczoraj ją zacewnikowali ale nic nie mówią co będzie dalej,ona jest coraz słabsza nie odzywa się do nikogo udaje że śpi albo naprawdę śpi, czasem mówi od rzeczy nie wiem co mam myśleć,czy to już koniec. ona zawsze była taka wesoła, nigdy nie chorowała,była dobra dla innych nigdy nie dbała o siebie a teraz jest taka inna nieobecna jeszcze dwa tygodnie temu po chemii czuła się dobrze chciała walczyć żeby
żyć jak najdłużej a teraz nic ją nie interesuje. jestem załamana to nie miało być tak szybko!!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group