1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
kasiekk

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-17, 09:01   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
jestem z Tobą Andrzeju (*)(*)(*)
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
kasiekk

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-26, 23:00   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, u nas też nieciekawie :( sa już plastry i servedol też
chemia,mama po pierwszym cyklu czuje sie koszmarnie,biegunka i słaba okropnie
trzymaj się
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
kasiekk

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-28, 21:15   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
moja mama zaczęła do lekarza chodzić jak pojawiły sie zawroty głowy,takie że przestała wychodzić z domu,bo nie mogła przejść kilku kroków,schudła trochę i w ogóle była taka smutna i nie dało sie z nią dogadać
wcześniej kaszlała,ale nie zwracała na to uwagi za bardzo,jak przeziebiona to też zawsze cos tam wzieła a jak poszła to cos tam jej przepisała lekarka
lekarka rodzinna dała jakies leki ,gdy to nie pomagało i znowu mama do niej poszła mówiąc że nadal jej sie kręci to powitała ja tekstem "mnie też sie kręci" ,potem była u innego lekarza ,którzy podejrzewał depresję
w końcu poszła prywatnie do takiego ,który jest w miejscowości obok ordynatorem w szpitalu i on ja przyjął na oddział i zrobili różne badania m.in rtg i wyszło co wyszło

też byłam wściekła na lekarkę,wiedziała ze mama pali i nigdy nie dała skierowania na rtg,teraz to człowiek wiedząc tyle o tym świństwie sam by pomyślał ze trzeba robić raz na jakis czas i pilnował,a tak niestety za późno,nigdy bym nie przypuszczała że ktoś z moich najbliższych bedzie tak chory,zawsze myślimy że nas to nie dotyczy a prawda jest całkiem inna jak się okazuje
tylko moją mamę to zawsze do lekarza wołami trzeba było ciągać
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
kasiekk

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-28, 12:28   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, dobrze ze wyniki lepsze i dostała mama chemię i super że zaczęła przybierac na wadze,oby tak dalej
trzymaj się ciepło
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
kasiekk

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-22, 21:14   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem napisał/a:
Czy kur... w tym roku będzie coś optymistycznego, dającego nadzieję bo od samego początku roku ilość newsów, które wdeptują człowieka w ziemie przechodzi ludzkie pojęcie. Cały czas pod górkę.


skąd ja to znam,tylko u nas drugi rok już taki jest :-( choc tamten był gorszy
trzymaj się
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
kasiekk

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-23, 21:51   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, ja również trzymam kciuki mocno,mam nadzieję że Wam sie uda
ściskam Cie mocno
trzymaj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group