1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-24, 16:06   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosiu masz szczęście, że mam do Ciebie daleko bo wsiadłabym na miotłę i przyleciała "zdzielić Cię z partyzanta" :)

Co Ty za bzdury wypisujesz dziewczyno? Taka mądra a taka durna no... że ja tego wcześniej nie doczytałam, dzięki Justyna!
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-23, 12:00   Temat: Małgośka - komentarze
żeby nie było - 12:00 MYŚLĘ!
:mrgreen:
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-19, 18:16   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosiu nie ma słów, które pomogą Ci się teraz pozbierać ale pamiętaj że jesteśmy tu z Tobą.
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-16, 18:58   Temat: Małgośka - komentarze
Wróciłam ze szpitala i tadam - jest co czytać :) Dzieki Małgośku nasza _littleflower_
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-07, 23:29   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosiu nas - czytaczy jest więcej :) ksiązek sprzedałabyś już conajmniej 27. Twój kciuk jest pierwszym wątkiem, który sprawdzam jak loguje się na forum. Nie piszę bo nie chcę zakłócać nastroju w jaki mnie wprowadzają Twoje wpisy. Ale jestem tu niezmiennie zaczytana :)
:in_love:
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 19:04   Temat: Małgośka - komentarze
Gratulacje dla Małgośkowego męża [hura]

Gazdo cień to ja rzucam konkretny tylko szybko przemieszczający się i jakoś nikt nie może nadążyć :) hihi

jo_a, z tym leżeniem mam problem bo ja nie mogę wysiedzieć w jednym miejscu. Ale fakt, pachnę cudnie :mrgreen:
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 14:34   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
Co czułam? Nie wiem. Na pewno było mi żle. Jestem duża i wiem, że nie każdego musi moja choroba obchodzić, nie każdy musi współczuć. Nie sądziłam jednak, ze może być obiektem drwin i ( chyba) niezłego ubawu.


Ludzie to... no dobra nie będę się „wyrażać”. Mnie takie sytuacje spotykały wiele razy ale ze względu na tuszę.
W sklepie kiedyś Pani mnie przywitała w następujący sposób: „my ubrań dla takich jak Pani nie mamy” – to wyszłam i przestalam chodzić po sklepach. Przestałam też jeść na mieście. Minęło wiele lat od tego czasu i niewiele się zmieniło.
Najdziwniejsze było to, że ja się nigdy nie przejmowałam co kto sobie pomyśli o mnie, miałam wszystko w nosie – poza tym, że byłam gruba. Mam tatuaże, nosiłam kolczyki w różnych częściach ciała, dziwne fryzury, itp. Nawet kiedy wyszły mi włosy po chemii to nie przejmowałam się niczym, peruke miałam na głowie ze 2 razy, chutkę nosiłam tylko jak odrastały czyli jak było ich nie za wiele i nie chciało mi się ogolić :D
Choroba przewartościowała wiele rzeczy w moim życiu, ale nawet teraz nie jestem w stanie nie przejować się tym że jestem gruba – czy to nie jest chore? Ale to niestety wynika z tego, że od dziecka wmawiają nam że grube to złe, brzydkie i nieszczęśliwe.
Jeśli chodzi o choroby, jakie by nie były – to w naszej ludzkiej podświadomości boimy się chorych.
Wiem, że czapeczkowa przygoda wyprowadziła Cię z równowagi i było Ci zwyczajnie przykro, ale wierz mi że ja wolałabym być chora i przeżyć coś takiego niż być taką pustą, wyrachowaną, pozbawioną empatii i najzwyczajniej głupią babą jak te ekspedientki.

Strasznie się rozpisałam, ale chciałam Ci Małgosiu powiedzieć że rozumiem Cię aż za dobrze i całym serduchem jestem z Toba!
Bardzo fajnie się Ciebie czyta, masz niesamowitą lekkość w pisaniu. Pisz jak najwięcej :D

:flower:
  Temat: Małgośka - komentarze
kasicazlosnica

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152581

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 04:06   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka napisał/a:
Tak więc jestem gruba, mam apetyt. Zyskałam z 15 kilogramów a straciłam stereotypowe wyobrażenie chorego onkologicznie. ( przed chorobą uważałam,że jeśli ktoś ma raka, to jest wychudzony)


Małgosiu rozumiem Cię aż za dobrze, ja też tyję na potęgę... już przytyłam 17kg... jestem przerażona!!! Trzymam za Ciebie kciuki baaaaardzo mocno _littleflower_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group