1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-17, 12:20   Temat: gruczolakorak żołądka
na banacha w centralnym szpitalu klinicznym
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-16, 21:30   Temat: gruczolakorak żołądka
6 miesięcy temu rak zaatakował mojego tatę . meta do wątroby o nieznanym źródle pierwotnym, prawdopodobnie gruczolakorak. lekarz nie dawał szans na przeżycie 3 miesięcy (dodać należy że nie onkolog i jesli chodzi o kwestię podejścia do pacjenta i jego rodziny a także posiadaną wiedzę i wypowiadane opinie wątpliwym dla mnie jest fakt nazywania tej pani lekarzem....) po diagnozie spotykaliśmy na swojej drodze lekarzy z prawdziwego zdarzenia :-) tata przeszedł 5 cykli chemioterapii paliatywnej, niestety odezwały się problemy z bypasami w nodze... wszczepiono protezę , która po chemioterapii uległa zakażeniu .... teraz już jest w miarę dobrze z nogą, ale onkolog postanowił odstawić chemię na 2 miesiące, tata zaczyna odczuwać bóle wątroby... twardy jest, stara się nie pokazywać że boli... ale słabnie w oczach... i tu kolejny cios... moje dziecko przeżywa dokładnie to co ja.... rak taty....

[ Dodano: 2012-05-16, 21:32 ]
bierze poltram combo, tak jak zalecono w szpitalu, w c.o. profesor powiedział że nie może dać mu nić silniejszego... staram się załatwić operację w warszawie, jak najszybciej

[ Dodano: 2012-05-16, 22:14 ]
właśnie dostałam informację :) udalo mi się załatwić wcześniejszy termin :) już w piątek może zostać przyjęty do szpitala w warszawie :)
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-16, 21:22   Temat: gruczolakorak żołądka
bardzo mnie martwią te wyniki... nie wiem jak rozmawiać z dzieckiem przed operacją ojca... wielkość guza mnie przeraża, nie może spać bo boli, jeść bo boli, a leki nie pomagają. czy to normalne że prawie miesiąc czeka się z bólem na operację? ... czy ta operacja niesie za sobą duże ryzyko zgonu?
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 23:21   Temat: gruczolakorak żołądka
nie było przeprowadzone badanie PET. Kwalifikacja do zabiegu była konsultowana z onkologiem. Operacja będzie przeprowadzona w centrum onkologii w bydgoszczy
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 23:10   Temat: gruczolakorak żołądka
Niestety nie. Jakie badania powinny zostać przeprowadzone?
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 22:51   Temat: gruczolakorak żołądka
Tak, 4 czerwca ma być dokonana całkowita resekcja żołądka.
  Temat: gruczolakorak żołądka
kasia0305

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 21:29   Temat: gruczolakorak żołądka
Proszę o rokowania....







[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-05-14, 22:22 ]
Pliki dołączone w formie załączników.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group