1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami -
karolinax

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6748

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-12-23, 11:03   Temat: Rak tarczycy z przerzutami -
Przyjdź jak najwcześniej, ale od 5 stać pod COI to chyba przesada. Lekarze przyjmują od 9. Im wcześniej przyjdziesz, tym szybciej załatwisz sprawy w rejestracji i u lekarza. Wcześniej z tamtąd wyjdziesz. Taką trzymam zasadę od kilku lat.
Też kilka lat temu święta miałam nerwowe, bo na mikołajki dowiedziałam się, że mam podejrzenie nowotworu i czeka mnie operacja, wiem co czujesz. Teraz Wy pacjenci macie lepiej, bo nie czekacie miesiącami na operacje, tylko kilka tygodni.
Będzie dobrze, przetrwasz tak jak my tutaj dziewczyny i nie tylko.
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami -
karolinax

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6748

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-12-20, 11:32   Temat: Rak tarczycy z przerzutami -
Twój wybór gdzie chcesz być operowana. My tylko dajemy takie propozycje. Jak będziesz potrzebować jodowania, to na pewno będziesz miała wybór między CO na Ursynowie, WIM na Szaserów w Warszawie, Zgierz i oczywiście Gliwice.
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami -
karolinax

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6748

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-12-19, 20:07   Temat: Rak tarczycy z przerzutami -
Leczyłam się w COI w Warszawie i było w porządku. Najważniejsze wszystko masz na miejscu. Całe leczenie, kontrole odbywają się w COI w Warszawie. Jak chcesz to poczytaj mój wątek.
Jak długo musisz czekać na operacje w COI na Ursynowie, a jak długo w Magodencie ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group