1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to rak ;(
karolina4536

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7144

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-03-15, 18:03   Temat: Czy to rak ;(
prosze pomozcie... :(
  Temat: Czy to rak ;(
karolina4536

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7144

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-03-15, 16:29   Temat: Czy to rak ;(
Witam wszystkich mam na imie Karolina i mam 20 lat
o 1 klasy gimnazjum czyli 7 lat pale papierosy (ok 10 dziennie)
w zeszlym roku mialam dokladna przeswietlenie (TK) klatki piersiowej i lekarz stwierdzil ze wszystko jest wporzadku (dodam ze wczesniej wykryl zlamane zebro ktore rok temu w przeswietleniu juz bylo wporzadku i ladnie zrosniete-tyle ze lekarz powiedzial ze ono podraznia lekko opłucna i przez to moge miec kaszel)
Do czego zmierzam...od pewnego czasu mam bol blisko środka,ale brardziej po prawej stronie klatki piersiowej (u góry) boli w roznych momentach (to jest taki jakby ucisk) no i boli mnie pod uciskiem tego miejsca rekom,utrzymuje mi sie do tego kaszel ale to nie od dzis juz wtedy rok temu tez wyladowalam na przeswietleniu wlasnie z powodu kaszlu (i okazalo sie ze to od tego zebra)
Chcialam pojsc na przeswietlenie bo boje sie ze to cos zlego...ale rodzice stwierdzili ze nie moge za czesto robic przeswietlen (z reszta lekarz tez powiedzial ze dopiero za 3 lata mam powtorzyc) i ze to na tle nerwowym (dodam ze jestem strasznym nerwusem)
Jakos w styczniu juz mnie tak trzymalo i wtedy bylam u lekarza rodzinnego opisalam wszystko powiedzialam ze rok temu mialam przeswietlenie,osluchala mnie i powiedziala ze to z nerwow i po zwyklych ogolnych badaniach stwierdzila ze mam za malo potasu
Ale to trwa nadal mam wrazenie nie tylko ucisku ale jakbym tam "cos" czuła (na takiej zasadzie jak sie odczuwa "kluche" w gardle - co tez u mnie wystepuje na tle nerwowym)
Czy to moze byc cos złego ??
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group