1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak - Rak anaplastyczny drobnokomórkowy płuca
karola784

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 16267

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2020-01-20, 00:57   Temat: Rak - Rak anaplastyczny drobnokomórkowy płuca
walcze2020 napisałaś:
Cytat:
Ubolewam nad tym, że nie jestem tam z Nim, Tata mieszka tylko z Mama, do nich mam kilka godzin jazdy. I oczywiście będę wspierać, i robić co się da.


Doskonale Cię rozumiem jak się czujesz, bo ja sama też nie mieszkam z rodzicami, a podroż do domu zajmuje mi przeważnie cały dzień. Nie zawsze mogę być z Tatą na każdej wizycie lekarskiej i przeważnie informacje jakie do mnie docierają są dla mnie mało dokładne.

Jestem pewna, że jak tylko będziesz miała okazję, to będziesz ze swoim Tatą. Absolutnie nie czuj się winna!!

Mój Tata walczy z chorobą już prawie 2 lata i też w rozpoznaniu ma raka drobnokomórkowego (tylko, że mój Tata ma go w prawym płucu). Wiem, że to rozpoznanie brzmi jak wyrok, ale ten rodzaj nowotworu naprawdę dobrze reaguje na chemioterapię i życzę tego z całego serca też Twojemu Tacie, abyście zyskali ten ekstra czas.

Oczywiście nie było łatwo, były dni lepsze i gorsze, ale przez tą chemioterapię zyskał sporo czasu (tak powiedział to onkolog na przedostatniej wizycie Taty). Za 3 tygodnie mój Tata zaczyna kolejny cykl chemii (będzie to już trzeci cykl). Zdaję sobie sprawę z tego, że statystyki nie są zbyt optymistyczne, ale my się nie poddajemy.

Serdecznie pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group