1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz tarczycy -prośba o pomoc
karola-85

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3760

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-04-27, 15:25   Temat: guz tarczycy -prośba o pomoc
Mam wynik biopsji-struma nodosa :) zapisze sie do Endo i zobaczymy czy bedzie kazał to wyciąć czy zostawić.Pozdrawiam
  Temat: guz tarczycy -prośba o pomoc
karola-85

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3760

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-04-13, 13:03   Temat: guz tarczycy -prośba o pomoc
ok, rozumiem i przepraszam.

missy a czy to ze sie przesuwa łatwo to dobra czy zła prognoza??bo endokrynolog powiedzial ze pieknie sie przesuwa a ja w tej panice nie zapytalam czy to dobrze czy źle. I czy przy nowotworze zlosliwym ten suv nie powinien byc wiekszy????(tak sugeruje moja hematolog). Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
  Temat: guz tarczycy -prośba o pomoc
karola-85

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3760

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-04-13, 10:35   Temat: guz tarczycy -prośba o pomoc
Kochani proszę was o poradę bo już wymiekam.2 miesiace temu zakonczylam chemioterapie z powodu wykrycia chloniaka Hodgkina.
Przed rozpoczęciem leczenia zrobiono mi PET,przy okazji oprócz chloniaka wyszedł guzek na tarczycy hypodensyjny,ze zwapnieniami,do konsultacji endokrynologa o suv.3,1.Bo 2 beacoppach eskalowanych zrobili mi znowu PET i guzek na tarczycy dale był ale suv 3,7 i urósł o 1mm.Teraz po zakończonej chemii znowu zrobili Pet i guz nadal był z suv 3,7 jak poprzednio,ale znowu urósł o 1 mm.Ma juz 2cm.Moja hematolog twierdzi ze nie wyglada jej to na nic groźnego,mimo ze ja panikowalam juz w szpitalu jednak kazała mi to skonsultować.Wczoraj byłam u Endo,kazał zrobić bezwzględnie biopsje.Dziś poleciałam na tą biopsja i radiolog tak opisał guz w usg jak na zdjęciu poniżej.Czy ktoś się orientuję w usg,czy mam sie czego bać.Przyznam ze bardzo sie boję,ze jeszcze z jednego niewyszlam,bo radio mnie czeka,a tu już następny sie szykuje


[ Dodano: 2018-04-13, 10:54 ]


[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2018-04-19, 18:48 ]
Post wyedytowany i poprawiony

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group