1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wątroby HCC
karol2012

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4570

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-07, 09:15   Temat: Rak wątroby HCC
Po pierwsze trzeba ustalić medyczną diagnozę przeżycia, czy tylko sztampowo lekarskie pół roku, czy coś więcej. Z tego co opublikowałaś czyli medycznie prawie nic ja czytam tylko, że w pół roku poszło 5 przerzutów/bez wymiarów/ to dość szybko...
Potrzebne są wszystkie markery AFP /przed operacją,po, aktualne dynamicznie/ jak czytałaś posty to piszę o tym na okrągło/, stopień złośliwości G, histopatologie,
Na tym forum leczymy się tylko konwencjonalnie..
  Temat: Rak wątroby HCC
karol2012

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4570

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-06, 16:11   Temat: Rak wątroby HCC
Z przekorą powiem "witaj" na forum, dam Ci trochę nadziei , bo u mnie wykryto ponad 13 lat temu też HCC jeszcze większego o parę cm niż u twojej mamy. Jak chcesz posiąść trochę wiedzy o tym raku poczytaj moje posty z przeszłości bo tam zawarta jest prawie cała wiedza poparta moimi doświadczeniami. Startowo przypadek mamy jest medycznie gorszy niż mój bo są przerzuty na inne organy. Sorafenib znam na wylot tak z dobrej jak i złej strony.....ale mnie nie wyleczył, biorę go 6 lat, ale wg. statystyki medycznej przedłuża życie o pół roku..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group