1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pilną odpowiedź
karalajna

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 60286

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-16, 13:58   Temat: Proszę o pilną odpowiedź
Wezwać karetkę i poprosić o zawiezienie do szpitala. Wydaje mi się, że w szpitalu będą w stanie opanować ból, przynajmniej z moją Mamą tak było, fizycznie już nie cierpiała. Dodatkowo podłączą go do kroplówek, co ważne skoro jest taki wyniszczony. W takiej sytuacji może również pomóc hospicjum, ale w związku z faktem, że są Święta, chyba lepiej dzwonić po pogotowie. Nie dać się zbyć, rozmowy są nagrywane, powiedzieć, że stan męża jest bardzo ciężki, jest odwodniony, wymiotuje po wypiciu wody, czyli stan zagrażający życiu.

[ Dodano: 2017-04-16, 14:00 ]
Przynajmniej my zadzwoniliśmy po karetkę i wydaje mi się, że to była dobra decyzja, wprawdzie Mama zmarła w szpitalu, ale przez trzy tygodnie jeszcze lekarze walczyli.
  Temat: Proszę o pilną odpowiedź
karalajna

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 60286

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-15, 23:29   Temat: Proszę o pilną odpowiedź
Są tu na forum osoby, które mają leczenie pozajelitowe, może nie ma innego wyjścia, niż podawanie niezbędnych składników drogą dożylną, przynajmniej na jakiś czas.

[ Dodano: 2017-04-15, 23:45 ]
Zapomniałam dodać, że lekarze niechętnie chcą pomagać w takiej sytuacji, ponieważ uważają, że ,,sztuczne" karmienie nieuleczalnie chorych onkologicznie, jest niepotrzebnym przedłużaniem ich cierpienia. Tak samo jest z transfuzją krwi. Oczywiście nie muszę dodawać, że zdanie bliskich jest zazwyczaj odmienne. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group