1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-24, 16:32   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Mam w szpitalu dostała kroplówki, nospe, glukozę i paracetamol .
Nie może spać w nocy, bo ją dusi i nie ma siły odpluwać tego co wcześniej odpluwała .
Nie wiem już co mam robić.
Jak ma się regenerować do następnej chemii skoro nie śpi .
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-23, 15:35   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Właśnie mama wcześniej już mówiła że ją żołądek boli i teraz też zaraz jadę do szpitala z nią by sprawdzili co się dzieje .
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-22, 23:32   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
missy napisał/a:
(...)

Tak mamusia dostała chemie w czwartek mimo niskich płytek, jakiegoś wirusa wydaję mi się że to przez gorączkę w dniu podania chemii i kilka dni wcześniej tak źle znosi tą chemie, mówiła że jak to tak ma być to woli nie żyć itd.
A proszę mi wierzyć że mama zawsze wolał jakiekolwiek bóle głowy czy czegoś innego przetrwać bez tabletek, ale przy tej chemii to mimo tabletek płakała z bólu.
Co do wątroby to mama tak twierdzi że tak jest.
Ma wzdęty brzuch .
Mówi też że w głowie i w całym ciele ma takie jak by drgania i odgłosy jak by ktoś jakimś młotkiem walił. To jest bardzo dziwne .

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-04-23, 08:15 ]
Bardzo proszę o nie cytować całych poprzednich postów. Nie ma takiej potrzeby. Tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce.

  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-22, 15:42   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Witam
Mama jest w domu

[ Dodano: 2015-04-22, 15:48 ]
Miała dzisiaj robione badanie krwi , płytki spadły do 59 więc chyba nie aż tak strasznie skoro przed chemią miała 73 tak mi się wydaję bynajmniej, nie znam się na tym .
W załączniku dodaję wyniki dzisiejszej morfologi.
Mama mówiła że jak dzisiaj miał pobraną krew w domu, to wyprysło sporo krwi, więc chyba jest jednak ta małopłytkowość.

  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-22, 12:41   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
A czemu nikt z lekarzy nie zrobił takiego badania by to wykluczyć?
Rozumiem że ja mam teraz poprosić o takie badanie krwi .
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-22, 10:52   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
No właśnie nie miała bóli i miała dobre wyniki, a teraz ma dla tego się martwię .
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-22, 09:44   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Witam
Proszę o informację jaką rolę pełni w mamy leczeniu encorto, pytam ponieważ mama przed braniem tego leku nie miała bóli wątroby i powiększonej wiec po co ma to przyjmować i skoro nie pluła dosłownie krwią tylko miała nie wielkie kropki dosłownie krwinki w tym co odpluwała dostaję 3 razy dziennie po 2 tabletki cyklonaminy ?
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-15, 15:39   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Witam
Proszę o omówienie mi tych pozostałych wyników mamy.
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-13, 19:50   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Oto badania i wyniki











[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-04-13, 20:34 ]
Bardzo proszę nie kopiować całych poprzednich postów, niepotrzebnie zajmuje miejsce.
Proszę o usuwanie danych lekarzy i pacjenta.
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-13, 15:35   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Mama dostaję po 1 tabletce 10mg 3 razy dziennie

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-04-13, 17:56 ]
Post poprawiony. Nie ma potrzeby cytować cały poprzedni post.

  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-13, 14:56   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Witam
W dniu dzisiejszym mam zrobiła badania krwi i płytki krwi się nie poprawiły są na pułapie 74 czyli znowu nie dostanie chemii która miała być w czwartek , czas ucieka, a my stoimy w miejscu jakiego leczenia można spróbować, jakie metody są które mało znane ale w miarę skuteczne ?
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-10, 09:57   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Witam
Może ktoś wie i może powiedzieć czy warto skorzystać z hipertermi i jak to dokładnie działa ?
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-07, 22:39   Temat: Słaba krzepliwość
Witam
Może ktoś z was mi powie od czego zależy niski poziom krzepliwości krwi ?
Mama miała mieć pierwszą chemie 03 kwietnia, ale niestety ma za małą krzepliwość krwi , od czego to zależy, o ile dobrze czytam te badania to w szpitalu 5 marca miał PLT 74 , w dniu 27 marca 76, a 3 kwietnia 77 o co tutaj chodzi ?
Chemia została przełożona na 16 kwietnia, a do tego czasu lekarza zapisał terapie sterydową i leki
Encorton 2 razy dziennie 2 rano, 1 popołudniu
Controloc 1 dziennie rano
Cyclonamine 3 razy dziennie po 2 tab.
Martwię się, bo co będzie jak mamie nie poprawi się ta krzepliwość ?
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-31, 09:39   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Dzień dobry
Dziękuję za szybką odpowiedz i pomoc w stawianiu pierwszych kroków na tym forum.
Przepraszam z to drugie konto, ale zależało mi na wstawieniu szybko badań i tego co mam obecnie w swoich rękach by móc jak najdokładniej ocenić stan zdrowia mojej mamy.
Poza tymi badaniami były jeszcze robione markery i coś związane ze surowicami, ale te wyniki są w szpitalu w systemie.
Jeśli są też bardzo znaczące to postaram się o ich wydruk .

[ Dodano: 2015-03-31, 09:56 ]
Jak jest to możliwe że mama robiła w sierpniu 2014 roku prześwietlenie klatki piersiowej i żadnych zmian nie było , a w styczniu już tak i to w takich rozmiarach ?
Czy to jakieś nie dopatrzenie lekarza opisującego ?
Dodam że mama kaszel miało już bardzo długo, a w lipcu chyba pierwszy raz w tym co odpluła zauważyła delikatne kropki krwi, poszła do lekarza powiedział mu o kaszlu, ale nie o pojawieniu się krwi.
Tak czy siak nie powinno mieć wpływu to czy powiedziała czy też nie na to jak opisał ten sam lekarz zdjęcie w sierpniu i styczniu.
Ale ten czas miedzy tymi dwoma zdjęciami rtg był bardzo ważny i obawiam się został zmarnowany .
  Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
kara0101

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17920

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-30, 14:42   Temat: Nowotwór złośliwy płuc c34 guz w płucu prawym nie operacyjny
Nowotwór złośliwy płuca prawego i obecność komórek rakowych we węzłach chłonnych.
Witam
Jakiś miesiąc temu potwierdzono u mojej mamy która ma 49 lat. tak jak w tytule nowotwór złośliwy płuca. adenocarcinoma.
Jakie są szanse wyleczenia lub uśpienia tego rodzaju guza?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group