1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
kamil777

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4495

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-06-01, 22:14   Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
Witam, wydaje mi się że objawy Tata mógł trochę z bagatelizować, i sądzę że sądził pewnie jak większość że to hemoroidy, i leczył się co jakiś czas lekami które można kupić bez recepty, zdecydował się na konsultacje lekarską gdy zaczęły się krwawienia.
  Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
kamil777

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4495

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-31, 18:49   Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
Dzisiaj siostra dzwoniła w sprawie konstrukcji, poinformowali by przyjechać po radioterapii.
  Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
kamil777

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4495

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-30, 20:50   Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
Tata bardzo boi się Stomii, nie wie jak będzie z nią funkcjonować, słyszałem że w Toruniu jest nowa metoda operacji wprowadza przez lekarzy z Amsterdamu dzieki której można uniknąć Stomii, polega na ona na tym że jest robiona na dwóch płaszczyznach od strony odbytu i brzucha. Dziękuję za wszelkie udzielone informacje.
  Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
kamil777

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4495

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-30, 19:24   Temat: Nowotwór odbytnicy
Marzena 66 bardzo dziękuję za pomoc i informacje, Tata dziś miał 2 radioterapie, narazie na nic nie odczuwa zobaczymy co będzie dalej, operacja zaplanowa na 13 lipca w Bydgoszczy, po radioterapii ma konsultacje 8 czerwca z onko w Warszawie.

[ Dodano: 2017-05-30, 19:26 ]
Przepraszam ale nie mam obecnie dostępu so skanera więc dokumenty w takiej postaci

[ Dodano: 2017-05-30, 19:27 ]
Dokument 3







[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-05-30, 19:44 ]
Wyniki wstawione prawidłowo.
  Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
kamil777

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4495

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-27, 16:32   Temat: Nowotwór złośliwy odbytnicy
Witam u mojego taty 61 lat wykryto guza odbytnicy , nowotwor złośliwy G2 w opisie wykryto guz płożący sie do 10 cm obejmuje 2/3 obwodu odbytnicy , nie ma zadnych innych ognisk , ma zaplanowana operacje na 13 lipca , wczesniej 29 maj 5 dni radioterapi ,wiadomo tata jest załamany , dotąd aktywny fizycznie jak i zawodowo , nie dopuszcza mysli ze nie wroci do pracy , ile trwa rekonwalescencja to takiej operacji ,wiadomo każdy przypadek jest inny ,mam nadzieje ze z Bożą pomoca moj tata wróci do zdrowia , dziekuje za odpowiedz i zrozumienie , wszystkim chorym życze wiele wytrwałości i szybkieko powrotu do zdrowia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group