1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
kama3221

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4141

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-01-29, 21:22   Temat: Rak szyjki macicy
Dzisiaj moja mama dowiedziała się że nie będą jej operować.Jak chce to może zgodzić się na lampy,ale nic więcej nie zrobią bo nowotwór jest za bardzo zaawansowany.Gdy była w poprzednim szpitalu na wycięciu szyjki i pobraniu wycinków lekarz mówił że najpierw musi mieć lampy a później operacje i że nowotwór jest lekko zaawansowany.Nikt nam nic nie mówi czy są jakieś przerzuty czy nie i co dalej mamy robić.Proszę o jakąś radę ,może gdzie się zgłosić(jesteśmy z Łodzi).Moja mama ma dopiero 48 lat a oni mówią że nic nie poradzą.
  Temat: Rak szyjki macicy
kama3221

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4141

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-01-29, 17:43   Temat: Rak szyjki macicy
Witam

Dzisiaj moja mama odebrała wyniki ze szpitala w których napisane jest

carcinoma planoepitheliale g-2 oraz carcinoma planoepitheliale partim necroticoms.

Wiem tylko od pielęgniarki że jest to nowotwór zaawansowany i że mama musi jak najszybciej poddać się leczeniu.
Dlatego proszę o przetłumaczenie wyników i o informacje dotyczące tego rodzaju nowotworu min. jakie są rokowania.

Z góry dziękuję :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group