1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
kama

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 17:11   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
co na to onkolog,czy torakochirurg się wypowiedział czy można operować?
wiadomo coś więcej?
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
kama

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-19, 19:14   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
mlfo
badanie PET da odpowiedź,czy są przerzuty,u mojej mamy tk wykazał meta do wątroby,natomiast PET wykluczył,okazało się,że to jakiś stan zapalny
poczekaj ze spokojem na pełną dignostykę i odzywaj sie do nas
pozdrawiam cieplutko
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
kama

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-13, 09:00   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
umieralność mamy wysoką,dlatego,że pacjent trafia zbyt poźno do onkologa,szwankuje system pierwszego kontaktu,gdy pacjent jest odsyłany,nie dostaje skierowania na badania itp.
mam wiele takich przykładów,wiele też z doświadczenia swojej rodziny :-(
gdy jest stadium zaawansowane najlepsza klinika na świecie nie pomoże
mlfo wątpliwośći rozwieje PET,czasami te guzki z TK, na PET okazują się czymś niegroźnym,najważniejsza jest szybka diagnoza
pozdrawiam
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
kama

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-12, 22:10   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
PET wiele wyjaśni,natomiast z tą kliniką,no powiedzmy sobie szczerze,uważam,że mamy świetnych onkologów i nasze terapie nie ustępują niczym standardom światowym czy europejskim, po za Polską szuka się przeważnie ośrodków,które wprowadzają coś nowego,czego inne ośrodki jeszcze nie mają
myślę,że powinnyście ze spokojem poczekać,nie sądzę aby rak twojej koleżanki był jakoś rzadko spotykany i nasi specjaliści sobie z nim nie poradzą
zalecam spokój,niestety naszą służbę zdrowia zabija biurokracja i niestety jeszcze czasami układy,ale myślę,że w polskich CO wiele się zmieniło
życzę wytrwałości i dużo zdrówka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group