1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odchodzimy...
kam

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13111

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-23, 09:03   Temat: Odchodzimy...
siluete napisał/a:
bo myśleliśmy, że tata śpi, tata nagle się na niego spojrzał i dość głośno powiedział "widzę Cię, widzę" a wcześniej przez bardzo długi czas milczał


na dwa dni przed odejściem mojej mamy była taka sytuacja że w domu byłam ja, mój brat, tata i siostra mojej mamy i tak się złożyło że wszyscy wyszli z pokoju w którym leżała moja mama. wyszliśmy z pokoju nie celowo, tylko tak się złożyło. ciocia coś poszła gotować do kuchni, ja jej pomagałam, tata wyszedł do łazienki, a brat porozmawiać przez telefon. usłyszałam z kuchni że mama chce/próbuje coś powiedzieć, wpadłam do pokoju a mama "wszyscy wyszli i mnie zostawiali". powiedziała to bardzo wyraźnie i dokładnie. tego dnia to były prawie jedyne słowa które powiedziała oprócz "tak" lub "nie". do końca już na nawet na sekundę nie była w pokoju sama :cry:

i to jest prawda że osoba która odchodzi wszystko słyszy.
  Temat: Odchodzimy...
kam

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13111

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-08-22, 15:27   Temat: Odchodzimy...
Monika2012 napisał/a:
siluete, myślami jestem z Tobą, wiem co przeżywasz i jak jest Ci ciężko, mów do Taty, nawet jeśli nie odpowiada. Ja mówiłam do mojej Mamy cały czas - o tym, że ją kocham i że zrobiła wszystko w swoim życiu co trzeba i może spokojnie odejść. Piszę i płaczę, bo wszystko staje przed oczami kolejny raz. Człowiek może bardzo wiele znieść, ale najgorsza jest pustka po wszystkim.
Mocno Cię przytulam :/pociesza:/


podpisuje się pod każdym słowem. przechodziłam to samo :cry: :cry: :cry:
pustka i tęsknota jest olbrzymia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group