1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowy, Clark IV, Breslow 6 mm
kalineczka1980

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 132679

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-24, 06:13   Temat: Czerniak guzkowy, Clark IV, Breslow 6 mm
marjannko :) dajesz przykład że można :) że to działa naprawdę:)
ja bardzo chciałabym cofnąć czas a wtedy moja mamusia też byłaby już zapewne po kolejnej dawce ipi, a z tego co przeczytałam obie zachorowałyście mniej więcej w podobnym czasie


pozdrawiam!
  Temat: Czerniak guzkowy, Clark IV, Breslow 6 mm
kalineczka1980

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 132679

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-06-03, 06:17   Temat: Czerniak guzkowy, Clark IV, Breslow 6 mm
Marjanko czy orientujesz się może czy w Warszawskim COI podają pacjentom IPI?

bo chociaż nie jest zarejestrowany to z info od profesora wynika że jest dostępny, pytam bo jeśli we Wrocławiu będą jakieś problemy przez biurokrację a na to się chyba zanosi no to wolę wiedzieć, że powiedzmy przez Warszawę byłoby szybciej i wtedy pojechałybyśmy z mamą 13tego do COI. Bo tak to nie ma co jechać....

a jeśli tego nie wiesz, czy jest to możliwe abyś sę zorientowała? najlepiej u źródła chyba...

[ Dodano: 2011-06-03, 12:56 ]
Marjanna już nie musisz mi odpowiadać, już wszystko wiem.

:)
  Temat: Czerniak guzkowy, Clark IV, Breslow 6 mm
kalineczka1980

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 132679

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-27, 05:54   Temat: Czerniak guzkowy, Clark IV, Breslow 6 mm
Marjanna Ty pisałaś, że prof Rutkowski wjechał na sympozjum i nie będzie go do końca tyg. Ale którego tygodnia? Do kiedy? Następnego?

Dopytuję bo jak dzwoniłam do COI to 30tego jeszcze przyjmuje, 6go cze nie ma, i dopiero 13go.

A taki t pilne dla mnie bo chciałabym jeśli to możliwe przyspieszyć wizytę może nawet być prywatnie, chociaż wolałabym aby to się odbyło w COI.

[ Dodano: 2011-05-27, 05:56 ]
ze względu na to, że będę mieć ze sobą bloczki parafinowe potrzebn do badań.


Jestem po pół nieprzespanej nocy po Twoim poście odnośnie tego artykułu o IPI, i dzisiaj wiem jedno: jest to szansa, DLA CIEBIE, DLA MOJEJ MAMY I INNYH CHORYCH, więc śmierć jest naprawdę ostatecznością a tej nadziei to ja się chwyciłam i koniec.


Marjanna jak tam wyniki TK?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group