1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 84
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-28, 21:40   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
29.07.2011 godz. 14.30
Minie rok jak nie ma Ciebie z nami :cry: Smutek i pustka wokół straszna....
Wiem, że dałam Ci ten wiersz, gdy jeszcze byłaś ze mną. Ale ciągle mam poczucie, że za mało mówiłam Ci mamuś jak bardzo Cie kocham :heart:

  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-28, 13:54   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Mamusiu - wczoraj były Twoje urodziny - bez Ciebie :cry: :cry: :cry:
Tęsknię ::rose::
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-11-01, 19:44   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Minęły 3 miesiące - a ja tak strasznie tęsknię za Tobą :!:
Kocham Cię Mamusiu :heart: :heart:
http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=1012227
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-26, 20:07   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Dzisiaj mijają 4 tygodnie - jak Ciebie nie ma :cry: :cry: :cry:
Tęsknię
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-23, 07:54   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Jestem Madziorku, może nie tak często jak kiedys i nie pisze też za dużo ale czytuję wszystko!!!!!
Mimo, że niedługo minie miesiąc odkąd mamci nie ma, jakoś nie mogę się z tym pogodzić :-(
Chodzę na cmentarz, ale przecież to nie do niej - to leży ktoś kogo znałam ale nie moja kochana mamusia, ona tylko wyszła na chwilkę i zaraz wróci........
Wiem, że to nieprawda, że jej już nie zobaczę - ale .... ani uwierzyć ani pogodzić się .... nie mogę :cry: :cry: :cry:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-31, 19:36   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Odprowadziliśmy dzisiaj Mamusię na miejsce wiecznego spoczynku :cry: :cry: :cry:
Pocieszam sie, ze Ona juz nie cierpi, ale to i tak strasznie boli :cry:

Mamuś tęsknię :littlehs: :heart: :littlehs: :heart: :littlehs: :heart:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-30, 20:37   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe


dla Ciebie Mamuś
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-29, 17:19   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Dzisiaj o 14.30 przestało bić najukochańsze serce mojej Mamusi :cry:
[*][*][*]
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-29, 12:43   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Z mamcia coraz gorzej :cry: :cry:
nie ma juz z Nia kontaktu, od dzisiaj ma podawane leki podskórnie :cry: :cry:
Bożeeee, jak to boli :cry: :cry:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-24, 16:30   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
DumSpiro-Spero napisał/a:

Bolało, że zapisano morfinę? Jak otrzymuje - doustnie czy podskórnie?


No własnie niby aż tak nie bolało - bo jednak mamcia brała tramal - ale jest bardzo słabiutka i ciezko jej się oddycha , dlatego lekarz stwierdził, ze lepsza dla niej teraz bedzie ta morfina, bo podobno na duszności troche pomaga :!: Mamcia dostaje doustnie płynna co 4 h 0,5 ml a na noc 1 ml - jeśli bedzie potrzeba to mam zwiekszyć do 2 ml - tylko skad ja mam wiedzieć, ze bedzie taka potrzeba :shock: :?: :?:
Próbuje załatwić koncentrator tlenu ale na razie wszystkie sa wypozyczone z hospicjum - w poniedziałek bede szukała gdzie indziej :|
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-24, 16:08   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
U nas niestety gorzej :cry:
Mamcia od kilku dni dostaje morfinę ( co prawda jeszcze niewielkie dawki ale jednak), jest baaardzo osłabiona, nawet wypicie kilku łyków wody jest dla niej wyczynem :-( .
Wołałam do niej lekarza z opieki paliatywnej w ramach tzw. interwencji - to on własnie przepisał morfine i pozmieniał lekarstwa osłonowe i przeciwbólowe, tak, żeby spełniały swoja rolę a jednoczesnie, żeby nie było problemu z ich połykaniem (sa duzo mniejsze) - co dla mamci teraz jest pomocne.
Generalnie cały czas śpi, mało je i pije :cry: :cry:
Od wczoraj ma zabiegi rehabilitacyjne na obrzeki nóg.
To tyle :cry: :cry:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-17, 18:14   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
no niestety - mamcia nie czuje sie dobrze :-( , z jednej strony ta pogoda jest wykańczająca, ale myśle, że jeszcze cos się dzieje tylko nie chce mi powiedzieć :cry: :cry: :cry:
Ostatnio bardzo mało je, niewiele więcej pije (chociaż staram sie pilnowac) :?ale?:

Te markery - to CA 125!!!!
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-09, 14:31   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
No to po kolejnej wizycie w CO!!! Wyniki sa takie, że hemoglobina podskoczyla do 10,6 ale za to wapń spadł do 1,11 i w zwiazku z tym mamcia nie dostała wlewu z pamifosu :!: :!:
Od wczoraj bierze znowu dexamethason i mówi, że juz ciut lepiej sie czuje - nie jest taka słabiutka :!: :!:
To tyle :|
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-07, 13:57   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Hej!!! od paru dni mamcia ma niskie ciśnienie :-( , nie wiem czy to kwestia leków czy czego :?: :?: :?: Ogólnie mówi, że jej tak jakos nijak :| :!: Od poniedziałku ma odstawione sterydy - moze to tak na nia działa :?: :?ale?: W piątek kolejna wizyta w CO - zobaczymy jak tam wyniki bedą
To tyle na razie z pola walki :!:
Smutno mi :cry:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
kaja115

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143425

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-25, 20:00   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Dzięki DSS - jak zawsze na posteruku ;) ;)
Pewnie, ze to to!!!! :)
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group