1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika
kachna1965

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 100996

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-01-30, 10:38   Temat: Rak jajnika
lepszy jest paracetamol, lekarz powinien zapisać coś mocniejszego np. poltram combo mojej mamie bardzo pomagał.Zawsze możesz poradzić się lekarza rodzinnego niekoniecznie onkologa- jeśli chodzi o środki p\bólowe
  Temat: Rak jajnika
kachna1965

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 100996

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-01-27, 16:53   Temat: Rak jajnika
witam Ciebie moja mama też miała identyczną chemię - przechodziła ją różnie . wszystko zależy od reakcji organizmu. po pierwszym wlewie była bardzo silnie osłabiona leżała 10 dni w łóżku, po drugim było lepiej, ale po trzecim silne bóle kostno - stawowe, szpik kostny dostaje w łeb- lecą leukocyty w dół- podawałam ecomer lub iskial forte, mama jest narażona bardziej na wszelkiego rodzaju infekcje.Na bóle podawałam paracetamol lub poltram combo. Lekarz napewno zapisze środki przeciw wymiotne. Uważajcie na jamę ustną mogą pojawić się afty.
na wątrobę aplikuję mamie sylimarol 70 mg, sok jabłkowy dobrze oczyszcza wątrobę ale taki 100 %, na nerki podawałam sok żurawinowy z apteki 100% - najlepiej popytaj lekarza o te sprawy no i dieta wysoko białkowa - jogurty naturalne, twarożki itp. Gdy nie będzie miała apetytu to dobre są nutridrinki wysoko proteinowe popijane bardzo powoli przez godzinę. Moja mama już jest po 6 chemiach i jak narazie jeżdzimy na kontrolę i jest dobrze - życzę dużo siły i wytrwałości zarówno dla Ciebie jak i dla mamy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group