1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
k_r_y_s

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 22162

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-18, 17:27   Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
Radio ma to do siebie że poprawa najszybciej będzie widoczna za dwa miesiące, te zmiany po naświetleniach muszą się w mózgu wygoić, musisz się zmierzyć z tą sytuacja i uwierz mi że to marne pocieszenie ale niestety też to przerabiałem i dopiero po jakimś czasie próbowałem to wszystko jakoś przeanalizować i usprawiedliwiać lekarzy. Postarajcie z tatą pozałatwiać wszystkie przyziemne sprawy, bo potem niestety zostajemy z problemami.
  Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
k_r_y_s

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 22162

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-11, 20:03   Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
Mama miała głównie naświetlona głowę a płuca przy okazji za jednym razem, trzy tygodnie przed śmiercią wystąpiły przerzuty do kręgosłupa, co konkretnie mamę zabiło tego nie wiem, zapewnie wszytko po trochu.
  Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
k_r_y_s

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 22162

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-11, 14:15   Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
Mojej mamie naświetlenie pomogło, bo wróciła władza w ręce ale za to wypadły wszystkie włosy a dla kobiety zawsze to przykre, straciła smak na dwa miesiące, cały czas miała sucho w gardle i dyskomfort w czasie jedzenia, nie wolno myć głowy prze jakiś czas a do twarzy używać specjalne żele, na jedno pomoże a na inne zaszkodzi, mimo to jestem za radioterapią.
  Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
k_r_y_s

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 22162

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-08, 09:13   Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
W tym całym nieszczęściu jakie Was dopadło przynajmniej jedna osoba musi myśleć racjonalnie i padło na Ciebie, niestety te wszystkie sprawy zaczną się nawarstwiać, i będzie potrzeba szybkiego i przemyślanego działania, to że się rozklejasz jak nikt nie widzi to naturalne ale przy tacie musisz stwarzać pozory. Tata teraz walczy sam ze sobą bije się z myślami, wielu rzeczy też Wam nie powie. Moja mama zwierzała się pielęgniarce z hospicjum, było jej łatwiej rozmawiać z obcą osobą, jak ona przychodziła to zostawiałem je same, potem pielęgniarka wszystko mi mówiła i wiedziałem na co zwracać uwagę. Żyłem na dwa domy, jeszcze zdarzają się dni, że zamiast jechać prosto do pracy zajeżdżam do mamy...robię to zupełnie nieświadomie, musisz być bardzo wyrozumiała i brać poprawkę na nastroje taty bo będzie momentami ciężki do wytrzymania.
  Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
k_r_y_s

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 22162

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-05, 22:56   Temat: rak gruczołowy płuca lewego G3
W przeciwieństwie do opieki lekarzy tych szpitalnych czy w przychodniach, dla personelu z hospicjum chory jest jak rodzina, ich pomoc jest nieoceniona, mają dyżury całodobowe i przyjeżdżają bez najmniejszej łaski kiedy tylko zadzwonisz, pielęgniarka przychodzi do domu dwa razy w tygodniu a lekarz raz, skuszą pomocą nie tylko farmakologiczną ale też duchową, są wspaniali, chory czuje że ma opiekę i nie jest zbywany. HD to wspaniała sprawa, uwierz mi, byłem tak samo sceptycznie nastawiony jak Ty.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group