1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
k_r_y_s

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64354

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-21, 05:51   Temat: Guz prawego płuca
Nie chcę Cię dobijać ale u mojej mamy identyczne objawy okazały się przerzutem do kręgosłupa, żadne leki nie pomagały, niestety naświetleń już nie doczekała, nie dała by rady leżeć bez ruchu przez ten przeszywający ból. Pozdrawiam i oby to było tylko chwilowe.
  Temat: Guz prawego płuca
k_r_y_s

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64354

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-09-18, 13:07   Temat: Guz prawego płuca
Po powrocie ze szpitala moja mama też miała ból ucha, zapewne ją przewiało tam się nikt nie martwi o chorego że jest bardzo wrażliwy na wszystko, nasaczala chusteczkę higieniczna amolem i wkładała do ucha, przeszło po kilku dniach, dobra też jest anginka trochę zgnieciona i włożona w ucho.
  Temat: Guz prawego płuca
k_r_y_s

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64354

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-09-09, 19:35   Temat: Guz prawego płuca
Na te opuchnięte nogi zapewne dostanie potas, warto udać się z tym do lekarza no i jak tata będzie leżał to nogi wyżej, jakaś poduszka pod stopy.
  Temat: Guz prawego płuca
k_r_y_s

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64354

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-23, 20:08   Temat: Guz prawego płuca
Podobno na forum panuje wolność słowa a ja nie zamierzam nikogo dobijać , piszę jak jest może w innych szpitalach jest super ale nie w tym w którym leczy się moja mama, niestety ale trzeba zmierzyć się z rzeczywistością, piszecie żeby mówić pacjentowi że jego koniec jest bliski a nie można napisać swojej opinii o służbie zdrowia, czy to jest normalne żeby człowiek chory na raka czekał tygodniami na badania czy przyjęcie do szpitala ? Rak nie czeka, robi swoje, takie są realia polskiej służby zdrowia.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-02-24, 09:00 ]
Uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu, zwłaszcza, że jest to wątek innej osoby, więc pozwolisz, że nie będę się licytowała na słowa, pozdrawiam serdecznie.

  Temat: Guz prawego płuca
k_r_y_s

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 64354

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-22, 22:44   Temat: Guz prawego płuca
Pacjent onkologiczny jest tylko problemem dla służby zdrowia, czekanie tygodniami to norma, chore jest żeby na TK czekac 3 tygodnie i kolejne tyle na opis pomimo skierowania pilne, badania robi się okrojone mimo tego że doskonale wiadomo że rak płuc ma przerzuty, ulubione stwierdzenie onkologów to " standardy światowe tak zalecają" osobiście widzę od pół roku jak się chorych na raka traktuje, siedzą w kolejkach godzinami czekając na wizytę u lekarza czy chemioterapię, ktoś tu chyba zapomniał że Ci ludzie są skrajnie wycieńczeni chorobą i czasem trudno im wysiedzieć tyle godzin, karty Dilo to kolejna fikcja. Mógłbym tak pisać i pisać. Życzę wytrwałości w tej ciężkiej chorobie.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-02-23, 05:08 ]
Ja rozumiem Twój ból, Twoje cierpienie ale każdy tutaj na forum przechodził/przechodzi to samo co Ty, każdy ma większe/mniejsze problemy, każdy walczy z tą samą chorobą, prosiłabym jednak żebyś nie roztaczał w każdym wątku samych negatywnych emocji, bo to nie pomaga innym tylko jeszcze bardziej dobija. Nie każdy ma złe doświadczenia ze służbą zdrowia, jaka jest każdy widzi ale jesteśmy tutaj żeby pomagać, żeby wspierać, żeby pokazywać najprostszą drogę do leczenia a nie po to żeby krytykować czy "dobijać" się bardziej, proszę uszanuj formułę i zasady tego forum.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group