1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
justyna777

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59443

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-17, 12:44   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Hej Madzia_
Ja juz po wizycie u hematologa,w sumie to nadal stoje w miejscu😖
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
justyna777

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59443

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-13, 14:42   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Madzia_
Czekam na wieści😘
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
justyna777

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59443

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-12, 23:58   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Madzia_ do szpitala? Z powodu węzłów tak?Pisz co i jak.Ja też się bardzo boję ,ale w kupie siła😘Jakby co pisz na priw,ale pisz😱Trzymaj się mocno.
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
justyna777

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59443

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-11, 12:38   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Madzia_ Dokładnie tak jak mówisz,ale czy dobrze rozumiem ,że Ty diagnozujesz sie juz 6 miesiecy?A jak z Twoja wagą? Ja tez schudłam,ale stres tez robi swoje.Ja 16.09 mam wizyte u hematologa,oczywiscie prywatnie,bo inaczej nie ma szans.Pozdrawiam😊
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
justyna777

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59443

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-09, 14:08   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Hej Madzia_ ,ja też mam taki sam problem z węzłami jak ty,mam powiększone węzły podżuchwowe,jeden wyczułam pod pachą,ale raczej nie duży i pod obojczykiem prawym 2 maleńkie.Też straciłam na wadze,ale temperatury raczej nie mam,zanim mnie zdiagnozuja ,to prędzej chyba wykoñcze się psychicznie.Chciałabym być taka odważna jak Wy wszyscy tutaj,ale ja to raczej cienias jestem😵
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group