1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wznowa - II ścieżka chemoterapii
justyna300384

Odpowiedzi: 1080
Wyświetleń: 582817

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-13, 10:54   Temat: Wznowa - II ścieżka chemoterapii
[*] :cry:
  Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
justyna300384

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5860

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-13, 10:26   Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
Tata dostaje apetizer i nutridrinki jednak nadal brakuje mu apetytu. Slyszałam, ze magalia bardzo pomaga ale czytając jej działania niepożądane mam wątpliwości. Jutro załącze wyniki badań. Bardzo Ci dziękuję.
  Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
justyna300384

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5860

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-13, 09:45   Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
Kurcze strasznie skomplikowane te forum albo ja poprostu nie muślę logicznie ostatnio.
  Temat: justyna300384 - komentarze
justyna300384

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2749

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-12, 19:54   Temat: justyna300384 - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<
<hr>

[ Dodano: 2013-08-13, 12:28 ]
Błagam poradzcie jak radzić sobie z chorobą taty. Ja nie mam juz sił patrzeć jak on cierpi.
Totalna bezsilność i niemoc...
  Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
justyna300384

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5860

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-12, 18:52   Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
oCZYWISCIE WSPARCIE JEST MI TEZ BARDZO POTRZEBNE PONIEWAŻ NIE DAJE JUŻ RADY PATRZAC NA CIERPIENIE MOJEGO TATUSIA :)
  Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
justyna300384

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5860

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-12, 18:44   Temat: RAK NIEDROBNOKOMÓRKOWY PŁUC Z PRZEZUTAMI DO MÓZGU
MAM NADZIEEJĘ ZE TERAZ DOBRZE KORZYSTAM Z FORUM...
21 czerwca tata wyladował w szpitalu z powodu dretwienia 3 palcy u prawej ręki po czym okazało się że ma raka pluc z przeżutami do mózgu:) Po tygodniu nie ruszał już całą ręka a po drugim tygodniu tez prawą nogą. Przeszedł już 5 radioterapi i obecnie od tygodnia jest w domu ponieważ jest za słaby na chemię. Problem w tym że tata jest strasznie słaby i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie chce już jeść,nie chodzi, czasem zakładamy mu pampersy bo jest problem z kaczką. Ogólnie jest bardzo słaby,ciągle spi i czasem patrzy tak na mnie dziwnie jakby nie brdzo wiedział co ja od niego chce jak mówie. Widze ze bardzo cierpi i sam mówi że ma już tego dosyc. Mijają nie całe dwa miesiące od wykrycia choroby a on znika w oczach. Strasznie się boję ze to już koniec...pomóżcie...

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-08-12, 20:51 ]
Post scalony do wydzielonego wątku.
Każdy użytkownik na Forum ma swój wątek, co wynika z Regulaminu. Twój wątek został już wydzielony, udzielono w nim odpowiedzi, więc to w nim kontynuuj temat - nie zakładaj nowych wątków, nie dopisuj się do wątków cudzych.
Jeśli nie wiesz jak korzystać z Forum, poczytaj pomoc (FAQ): http://www.forum-onkologiczne.com.pl/forum/faq.php bądź zapytaj.
  Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
justyna300384

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5860

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-12, 18:16   Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
Niestety wyników badan na dzien dzisiejszy nie posiadam ponieważ nie mieszkam z tatą tylko dojezdżam do niego co drugi dzień. Co do postu to nie wiem dlaczego został wydzielony :cry:
  Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
justyna300384

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5860

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-12, 16:39   Temat: Rak płuc z przerzutami do mózgu
Komentarze nie związane bezpośrednio z historią choroby znajdują się w => tym wątku <=.


Witajcie Kochani! Jestem po raz pierwszy na takim forum z powodu mojego tatusia:(
Tak więc tym bardziej polecam zapoznać się z zaakceptowanym Regulaminem Forum - zgodnie z nim post został wydzielony do osobnego wątku. / absenteeism

21 czerwca tata wyladował w szpitalu z powodu dretwienia 3 palcy u prawej ręki po czym okazało się że ma raka pluc z przeżutami do mózgu:) Po tygodniu nie ruszał już całą ręka a po drugim tygodniu tez prawą nogą. Przeszedł już 5 radioterapi i obecnie od tygodnia jest w domu ponieważ jest za słaby na chemię. Problem w tym że tata jest strasznie słaby i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie chce już jeść,nie chodzi, czasem zakładamy mu pampersy bo jest problem z kaczką. Ogólnie jest bardzo słaby,ciągle spi i czasem patrzy tak na mnie dziwnie jakby nie brdzo wiedział co ja od niego chce jak mówie. Widze ze bardzo cierpi i sam mówi że ma już tego dosyc. Mijają nie całe dwa miesiące od wykrycia choroby a on znika w oczach. Strasznie się boję ze to już koniec...pomóżcie...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group