1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-12, 11:36   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Bardzo mi przykro.
Współczuję.
[*]
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-24, 21:00   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, to bardzo dobry pomysł,abyście spędzili razem ten czas.
Bardzo przykro mi,że Twojemu Tacie tak się pogarszyło i że tak upadł psychicznie...
Najgorsza jest nasza bezradność w takich chwilach.
Teraz najważniejsze jest aby Tata nie cierpiał.
Bądź przy Nim,wspieraj,rozmawiaj,przytulaj,kochaj...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-01, 14:57   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena, ,po wizycie lekarza z hospicjum jest o wiele,wiele lepiej-ataki od wtorku skończyły się na chwilę obecną,kaszel mniejszy,spać tata może,no i wiem,że tam zawsze mogę zadzwonić po pilną poradę itp.
Więc wierzę,że Twój tata także odczuje wyraźną ulgę.
Mam wrażenie,że dopiero ta lekarka wiedziała jak pomóc tacie ,aby tak nie męczył się.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-01, 14:17   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena,,mój tata także ma takie ataki,przez ostatnie dni jest cisza,ale to z powodu silnych leków.Niestety w naszym przypadku lekarze nie twierdzą,że to ZŻGG,bo ponoć nie ma typowych objawów...
Po takim ataku,chory jest bardzo zmęczony, a i dla rodziny jest to bardzo stresujący widok.
My zawsze jak widzimy ,że atak się zbliża(wtedy tata wydaje bardzo specyficzny odgłos i następują drgawki lub przykurcz mięśni,zaczerwienienie twarzy,wytrzeszcz oczu,utrata przytomności),to układamy tatę na bok i staramy się rozmasować mięśnie,wszystko trwa parę sekund.
W przypadku ZŻGGtrzeba bardzo szybko reagować-tzn włączyć leczenie.
Inaczej może być jak w przypadku mojego taty -ataki będą coraz częstsze ,a i też tragicznie to się może skończyć.
O ZŻGG pisała także Zajana w swoim wątku-polecam poczytać.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-08, 09:55   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,jak widzisz innej opcji nie ma i wyniki muszą być dobre i na pewno chemia będzie podana!
Życzę Ci dużo siły w tej trudnej podwójnej walce!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-26, 21:36   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,rozumiem Cię doskonale.
Jest mi przykro,że i w przypadku Twojego taty,choroba tak druzgocąco postępuje.
Mój tata też ostatnio spadł trochę na wadze.
Dlatego też tak bardzo jest mi bliski Twój problem,ale ciągle jestem dobrej myśli.
Ciągle tli się nadzieja...
Życzę Wam jak najdłuższego bycia razem!
Pozdrawiam!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 15:14   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,mam nadzieję,że wyniki szybko sie poprawią i ten drugi guz także się podda!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-18, 09:05   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,to ślicznie budujące wieści,daj znać co dokładnie się dowiecie!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-17, 22:18   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,trzymam kciuki,aby szybko Twój tata odzyskał siły i aby wynik tk był dobry.
Więc czekamy na czwartek.
Pozdrawiam!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-06, 19:23   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,trzymam kciuki,aby stan zdrowia Twojego taty szybko się poprawił i żeby była możliwość podania kolejnej chemii.
Była już tk-kiedy wynik?
Pozdrawiam gorąco!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-27, 13:27   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Meegrena,włosy to żaden problem,odrosną,może nawet mocniejsze :) .
Trzymam kciuki.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-14, 22:13   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
Tak,to prawda,dolegliwości bardzo osłabiają psychicznie.Mój tata jak źle się czuł,to też marudził,że już nie wraca do szpitala,że ma to(delikatnie mówiąc) gdzieś.
Ale jak przemyślał ,poukładał to w sobie,to oczywiście łagodnie jak baranek,nadal jeździł się leczyć.
Trzymam kciuki,żeby tatko się szybciutko wzmocnił!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-08, 09:09   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena napisał/a:
tata czuje silny ucisk w klatce piersiowej, ma duszności

Meegrena,to przykre,że tata tak źle się czuje i nie chodzi tu tylko o samopoczucie fizyczne...
Sądzę,że te kłopoty sercowe,duszności powinny być szybko zgłoszone lekarzowi.
Nam onkolog właśnie mówiła tak,żeby wszystkie bardzo niepokojące objawy,natychmiast zgłaszać.
Pozdrawiam!
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
jusia

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 40768

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-06, 09:06   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płuc
meegrena napisał/a:
Boję się okrutnie tych skutków ubocznych.

Życzę Wam,aby nie wystąpiły żadne skutki uboczne,a jest to możliwe.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group